Zkušenosti s užitím m-prvků a poznatky o působení

Tuto stránku jsem zde zřídil proto, abyste si mohli přečíst poznatky uživatelů, včetně mých zkušeností. Výsledky jsou v mnohém šokující a neuvěřitelné. Rád se s vámi podělím o tyto zážitky a budu rád, když uděláte totéž. Mým cílem je vás informovat, abyste pochopili, že esence, tajená po tisíciletí a dnes k dispozici pro všechny bez rozdílu ras a náboženských směrů, je skutečně účinná a překonává všechny doposud získané znalosti o hmotné i nehmotném světě realit. Je to neuvěřitelné, ale přesto skutečné.

Posílejte vaše zkušenosti, pomůžete druhým pochopit

Mé vlastní zkušenosti

Před dvěma roky jsem o monatomických prvcích nevěděl nic. Znal jsem sice jiné metody z vlastní zkušenosti popsané v článcích „Energie a voda“ a „Bolesti zad“, ale netušil jsem, že existují i jiné metody opravdu účinné a účinnější než jiné. Stala se mě příhoda, která je poučením a příkladem pro všechny, kteří trpí a mohou trpět bolestí zad a svalů.
Začalo mě bolet na levé straně páteře pod lopatkami. Nijak jsem tomu nevěnoval pozornost a myslel jsem si, že cvičením svalstvo uvolním. Ovšem byl to omyl a špatné mínění. Když to trvalo asi týden, najednou z ničeho nic jsem dostal škytavku. A škytal a škytal a… Tak jsem zašel k lékaři, aby mě pomohl. Poslal mě na mnohá vyšetření do nemocnice k různým specialistům. A nic se nedělo a žádnou příčinu nenašli. A tak mě ani nepomohli. Hledal jsem různá řešení a použil různé lidové rady, brouzdal po internetu a nenašel nic, co by mě pomohlo. A tak se to táhlo deset dní a pořád škytal. Ve dne v noci. Nikomu to nepřeji. Byl jsem z toho škytání dost vyčerpán.
Znal jsem sice popsané metody v článcích i z vlastní zkušenosti, vím jak se vyléčit s bolestmi zad. V tomto případě jsem škytavku s nějakou poruchou páteře a svalů na zádech vůbec nespojoval. V zoufalství jsem nahlédl do anatomie člověka, abych prostudoval, kde by mohla být příčina. A objevil. Z páteře zhruba mezi lopatkami vychází nerv, který ovlivňuje funkci bránice. No a škytavka je v podstatě křečí bránice v jistých rytmech. Zašel jsem k lékaři a položil škytavě dotaz, zda by mé potíže nemohli pocházet od blokace nervu u páteře, který ovlivňuje bránici. Lékař prohmatal páteř a skutečně našel oteklý stažený sval na omak bolestivý. Aplikoval do nateklého místa obstřik na uvolnění a během pár minut škytavka přestala.
Přišel jsem sám na příčinu škytavky, která mě trápila deset dní a lékaři nenašli příčinu a z toho důvodu nepomohli. Obdivuhodná a nepochopitelná bezradnost lékařské vědy. Kdybych věděl, že příčina je v blokovaném nervu zapříčiněné svalovou křečí, léčil bych ji stejnými metodami, jak jsem popsal v článcích. Jenže, stejně byla zima a včely se nedaly použít k magnetizaci vody bioenergií. Pyramidu jsem rovněž neměl k dispozici. A navíc, nikoho nenapadlo, lékaře ani mne, že škytavka může mít příčinu i když neznatelnou v bolesti páteře a blokaci nervu. Tehdy jsem neměl ORMEOS, které může být kdykoliv k dispozici. Ještě nebyla má esence na světě.
Letos (2016) se mě stala podobná příhoda. Tentokrát jsem nedostal škytavku. Ale, přibližně ve stejném místě uprostřed zad mezi lopatkami na levé straně jsem pociťoval bolest vystřelující do boku a nahoru až ke krku, která zesilovala a stávala se intenzivnější. Druhý den jsem už nevěděl jak si lehnout abych usnul. Další den bolest byla tak obtěžující, že jsem nevěděl jak sedět, nebo jak nasměrovat ruku, aby se bolest zmírnila. Nic nepomáhalo.
Ale vždyť mám vyrobený produkt ORMEOS!
Není sice ještě v prodeji a vše se připravuje, ale proč jeho účinnost nezkusit? A tak jsem zval skleničku vody, tak asi dvě deci, nakapal do ní tak deset kapek a nechal tak hodinu působit, aby se voda atomy energetizovala. Pak namočil plátno v touto magnetickou vodou pomocí stříkačky a přiložil na záda. Pohodlně jsem si lehnul na břicho a relaxoval v klidu asi půl hodiny. Pak plátno sundal. Bolest byla ustupující. A celkově po hodině jsem necítil žádnou bolest. Vše pominulo! „Takže to funguje a velice rychle!“ Zajásal jsem. Mnohem rychleji než biovoda od včel, anebo energetická voda z pyramidy. Byl jsem překvapen účinností.
Není to obchodní trik a tento příběh jsem skutečně prožil. Fakt to funguje a doporučuji vyzkoušet. Budu rád, když vám ORMEOS pomůže v potížích rovněž. Přeji vám to.

Další zkušenosti jsou spíše drobnosti, ale i na nich lze posoudit účinnost. Jednoho dne se mi udělal váček na vnitřní straně zubů spodních rezáku. Každým dnem se zvětšoval a tím i bolest. Nikdy jsem podobný problém neměl. Už jsem nemohl pořádně mluvit a jíst. Uvažoval jsem, že budu muset jít k stomatologovi, aby problém nějak vyřešil. Řezat, píchat… brrr. Pak jsem si řek, že to zkusím. Kápl jsem dvě kapky ORMEOS pod jazyk. Druhý den byl váček o polovinu menší. Už jsem mohl bez bolesti jíst. Kápl pod jazyk další dvě kapky. A další den byl váček pryč. Za dva dny problém zmizel.
Asi po týdnu přijela dcera na návštěvu a tak jsem se pochlubil o účinnosti Ormeos. A dcera vyhrkla na mě, že má taky váček, tentokrát zevně předních dolních řezáků. Tak jsem jí kápl taky dvě kapky. Za týden opět přijela a hlásila mě, že váček zmizel za dva dny.
Za tři týdny se mě udělal zánět u dolního zubu moudrosti. Zvolil jsem stejný postup a opět za dva dny zánět zmizel. Ovšem asi po měsíci se mě začal zub kývat a k tomu zánět, ale tentokrát jsem to neřešil jako obvykle a šel ke stomatologovi, protože stolička byla uvolněná a kývala se. „Tělo ten zub už nechce a tak musí ven“, konstatoval jsem v ordinaci. A taky šel ven. Ovšem mohl jsem si vyzkoušet hojení otevřené rány po vytrženém zubu. Používal jsem vodu s dvěma kapkami Ormeos. Hojení probíhalo dvakrát rychleji než se rána zcela zacelila.

Dostal jsem dopis od jednoho zájemce o m-prvky:

„S nemocemi je to složitější, někdy je to jasná příčina a někdy balík rodové karmy a tisíc dalších věcí, každý jsme jiný a každý potřebuje něco jiného. Můj otec má Alzheimera, klidně můžeme vyzkoušet i toto, ale téměř se vsadím, že s ním monoatomické zlato nehne.
Zatím jsem zjistil pouze jednu věc – zázraky neexistují:)) Existuje pouze správně nalezená příčina a zaměření se na ní, nebo zázračný léčitel (byli takoví a jsou), ale jinak ty tisíce „zaručených návodů na všechno“.. co kolují internetem, fungují tak na půl procenta pacientů.“

Odpověď:
Dobrý den, zázraky tvoří každý sám v sobě, pokud si uvědomí, že může a má k tomu vůli a především energii. A m-prvky dávají tu čistou světelnou energii tvoření. Takže je na každém, jak tvoří a jaké chce mít výsledky. Já jim dávám jen to, co potřebují, protože v dnešní realitě, kterou si vytváříme, ta světelná energie chybí. Bez ní není evoluce, ať už na hmotné či duchovní úrovni.
Chci zveřejňovat výsledky a zkušenosti užívání této světelné esence, protože tyto zkušenosti lidem pomáchají chápat. Nechci propagovat zkušenosti Američanů a jiných. Chci předat zkušenosti užívání produktů ORMEOS, protože je jiný než ty ostatní. Jenže to bude chvíli trvat. Jsme teprve v začátku. Než se najdou lidé, uběhne spoustu času, kteří budou ochotni své zkušenosti a pocity a hlavně působnost v léčení, tedy nastavení harmonie těla, nastartování imunity a tím i oprava DNA, kterou sice nevidí, ale vidí důsledky. Tedy vyléčení. Pak pocítí i duchovní rozvoj, protože m-prvky působí na energeticko informační pole, harmonizuje všechny frekvence aury a čaker. Důsledky jsou přímo zázračné a o to jde. Takže m-prvky působí skutečně na každého.
Zatím nemám zkušenosti jiných lidí, protože se pacienti velmi těžko hledají, ať se jedná o jakoukoliv nemoc. Podle mého názoru rozumového a intuitivního cítění si myslím, že m-gold by měl na Alzheimera působit. Ale dokud se to nevyzkouší nic nemohu tvrdit.
Uvedu příklad: Manželka má geneticky náběh rovněž na Alzheimera a trpí Osteoporózou. Nebudu vypisovat jak z ní lékařská věda prováděla pokusného králíka a že má plný šuplík prášků. Hold, věří na zázračné pilulky farmacií. A nebudu ani popisovat, co si vytrpěla.
Jednou ji napadlo, když jí natekl kloub na ruce a opět trpěla bolestí a nehybností, že si dá na noc tampón namočený do vody s Ormeos. Zavázala a šla spát. Ráno byl otok i bolest pryč! Bez farmacie! Tak jsem jí z úsměvem řekl, „vidíš, funguje to“. Od té doby už prášky na tuto nemoc nebere, má lepší a účinnější prostředek. Když si pomyslím, jak trpěla a kolik dní vše musela snášet, několikrát byla na operaci apod. tak je to zázrak. No není, ale funguje to.
Stále jsem překvapen účinností a novými poznatky. Já jsem celkem zdravý, takže u mne to jsou zkušenosti v drobnostech. Přesto překvapují.
Dokud se to nevyzkouší, nikdo nic neví.

Tak to je. Dokud se nevyzkouší nemáme žádné poznatky. V únoru letošního roku (2016) jsem vyrobil m-prvky na zkoušku. A taky jsem ho začal užívat zvědav, jak a na co bude působit. Užíval jsem ho asi čtrnáct dní. Hned první den jsem pocítil nával energie, až jsem se občas zapotil. Další dny jsem pocítil zvýšený sexuální apetit a plný energie. Samozřejmě v noci jsem měl živé sny. Událo se mnoho různých drobností, které nechci zveřejňovat, aby nepůsobily jako sugesce. Co mne ale překvapilo, asi po měsíci mně začali růst tmavé vlasy na pleši. Jinak mám vlasy i vousy pro pokročilejší věk naprosto šedivé. Více jak dvacet let jsem se snažil sem tam používat různé přípravky na vlasy, abych tu pleš nějak zmírnil. Nic nefungovalo! Nejde o celkovou pleš, ale o tzv. zrcátko na temeni. Seděl jsem u televize a manželka najednou říká vyděšeně. „Tobě tady začali růst černé vlasy!“ Fakt jsem byl překvapen, možná více jak ona. Že by to bylo tím ORMEOS? Později mě začaly růst černé vousy i na bradě a pod nosem.
Na amerických webech se objevily podobné zkušenosti. Nejsem žádná výjimka.

Na podzim, přesněji v září 2016 jsem byl s přáteli na výzkumné expedici v Tatrách. Ze zkušenosti jsem neměl běžnou obuv, ale gumáky. Dobře jsem udělal, protože jsem byl mokrý až po kolena. Noha ale byla suchá. Gumáky ovšem mají jeden nedostatek. Nejsou tak pevné a vyztužené jako boty. A tak se stalo, že jsem zakopl o vyčnívající kámen. Přiznávám, že jsem řval bolestí. Nakopl jsem si na noze prst hned vedle palce. Bolestí jsem nemohl pořádně došlápnou a to mne čekalo ještě skoro sedm kilometrů horským terénem k chatě.
Když jsem v chatě konečně sundal gumák, prst byl tmavě modro-fialový. Vypadalo to, že zlomený nebyl, ale bolel potvora. Byla sobota a druhý den jsme jeli domů a tak jsem cestu musel nějak přetrpět. Všichni mě říkali, že musím v pondělí k lékaři a na rentgen. Jenže druhý den se mě to nějak v hlavě rozleželo a v duchu jsem si řekl, že stejně mě s tím nijak nepomůžou. Večer mě napadlo, že si na prst můžu přece dát ORMEOS a uvidím co to udělá.
Na odličovací vatový tampón jsem nakapal několik kapek m-gold a udělal energetickou vodu s atomy, kde jsem nakapal asi deset kapek. Tuto vodu jsem pak pomocí stříkačky nakapával na tampón, kterým jsem obalil tmavomodrý prst na noze. Když osychal, nakapal jsem další vodu, aby byl tampón stále vlhký. Nechal jsem jej tak působit několik hodin u sledování televize. Druhý den jsem stejné opakoval. Bolest byla mírnější a barva mého prstu začala světlat na temně růžovou. Třetí den barvy na prstu z poloviny zmizela, ale tentokrát jsem měl tampón na prstu celý den a postupně ho zvlhčoval. Na noc jsem si tampón nedával i když si myslím, že je to škoda. Čtvrtý den nebylo po výronu ani stopy. A to byl pro mne trochu šok, jak rychle se vše uvedlo do původního stavu a jak rychle m-prvky působily. Neskutečné! Pod nehtem zůstala sice sražená krev a tak zůstal nehet tmavý. Chce to čas, abych zjistil, jestli nehet sleze, nebo zůstal zachován. (Po půl roce mohu konstatovat, že nehet neslezl, ale pomalu odrůstá)
Udělal jsem ale chybu! Nenafotil jsem průběh léčení k dokumentaci. To mě napadlo až o pár dní později. Je mě to líto. Mohli jste se podívat a přesvědčit se sami, že jsem si nic nevymyslel. Už se stalo, třeba příště.
Neudělejte stejnou chybu! Pokud budete moci cokoliv a jakkoliv dokumentovat, udělejte to a předejte prostřednictvím této stránky ostatním aby uvěřili.

Nedávno dcera přišla, že jí bolí loket. V práci je dost vytížená a dělá namáhavou práci. Když mě ukázala, kde jí to v lokti bolí, usoudil jsem, že jde o tzv. tenisový loket. Mám s tím osobní zkušenosti, tak vím, že nejde o nic příjemného. Dal jsem jí ORMEOS s instrukcemi, jak si má dávat obklad. Po týdnu, kdy jsme se opět viděli mě sdělila, že si dala obklad na noc a druhý den bolest zmizela.
Za další týden přijela v neděli s pořezaným malíčkem. V pátek v práci se pořezala nožem. Zalepila si jej, ovšem v sobotu zavadila v nákupním centru o prst, rána se otevřela a valila z něj krev. Při návštěvě v neděli jsem jí poradil, ať si na ránu nakape m-gold, zalepí a sem tam navlhčuje energetizovanou vodou. Asi za týden mě sdělila, že rána se zcela zahojila za tři dny. Žádná infekce, žádný strup. Dokonce nerůstaly po řezné ráně skoro žádné stopy. Dobrý poznatek!

únor 2017

V první polovině měsíce po mnoha letech jsem znovu dostal škytavku. Tentokrát nevím, kde byla příčina. Ovšem ten den jsem byl na vyšetření zdravotního stavu na přístroji OBERON. Nejdříve mě to proskenovalo postupně až do buňky, což trvalo asi tři čtvrtě hodiny. Je to úžasný program. Odhalilo to asi vše. Pak více jak půl hodiny mě to nabíjelo energií, aby spustily nápravy poškození v orgánu. Musím konstatovat, že to bylo opravdu zajímavé. Odpoledně, asi tři hodiny po této proceduře jsem začal škytat. A škytal devět dní ve dne v noci. Šílené!

Až později, když jsem byl schopen nad celou situací přemýšlet, možná jsem odhalil příčinu rozvinutí škytavky. Před půl rokem jsem si udělal proceduru s ORME na 50 dní. Jak si můžete přečíst v jiném článku, námi vyráběné ORME má opačnou polaritu magnetického pole vyzařované m-atomy, tedy plusové od jiných běžných minusových magnetických polí, což považuji za správné. Je to jiná energie. OBERON vysílá minusové magnetické pole. Když tento přístroj vysílal energii k nápravě a harmonii těla a orgánů, tyto energie se doslova tříštily. Jedna moje jasnovidná kamarádka konstatovala, že energie ve mně doslova bublaly. Narušily meridiány a deharmonizovali tělo. Poučení je? Když užíváte ORME, nechoďte na OBERON. Ano, před tím je to možné, ale ne po užití. To je má teorie, proč jsem začal škytat.

Opět lékařská věda zklamala. Nevěděli co se mnou dělat, ať už na pohotovosti, v nemocnici nebo u praktického lékaře. Se znalostí mého těla, jsem se snažil odbourat některé možné příčiny. Třeba obstřik páteře na bolavých místech apod. Ale nic nezabíralo. Ani bylinky, ani žádná procedura. Škytání se zkomplikovalo s brkáním, podrážděním vrchní strany žaludku a jícnu. Nakonec přicházelo i zvracení. Faktem je, že po této nepříjemné demonstraci se mě ulevilo a přestal jsem na půl hodiny až hodinu škytat. Jenže všechny tyto potíže se stupňovali až do takového extrému, že se mě při škytu a jakoby brknutí sáhl hrudník a nemohl se asi půl minuty v křeči nadechnout. Byl jsem devátý den naprosto vysílený. Opravdu šílené!

Pak jsem zrovna devátý den jel do firmy zabalit zákazníkovi balíček s Ormeos-3 mumio. Jak jsem byl ve výrobně v prostření magnetických polí z Orme, najednou se probudila intuice a přišli následující myšlenky. Když přežila rozpáraná ovce s nařízlími játry, které byly potřené mumio a znovu zašitá, proč by mě taky nemohlo pomoci?

Přijel jsem domů, nakapal do vody Ormeos-3 mumio a ještě přidal větší dávku mumia. Sklenice s vodou vypadala jako čaj. Vysílen jsem si šel znovu lehnout a ještě před tím se napil pár malých doušků této asfaltově chutnající vody a ulehnul. Asi za deset minut jsem přestal škytat. Byl jsem překvapen. Nic mě nepomohlo a najednou nic. Ani škyt.

Od té doby neškytám. Ještě pár dní jsem tuto medicínu popíjel. Škytavka se nevrátila. Úžasná esence! Děkuji!

Zhubl jsem šest kilo, což mě nijak při mé nadváze nevadilo. Více piji pouze vodu, jím vícekrát za den a snížil jsem množství potravy, abych si váhu udržoval. Nikomu nepřeji něco takového prožít, je to nepředstavitelné, pokud to sami nezažijete. V tomto případě lékařská věda je neschopna cokoliv dělat. Nepomůže vám a udělají z vás jen pokusného králíka, nic víc. Ale pokud by vás škytavka začala obtěžovat, máte návod, jak ji odstranit, potvrzený mou vlastní zkušeností.

Co z mých poznatků plyne? Produkt ORMEOS-1, jak jsem zatím zjistil, působí v mnoha směrech a je nutné se zamyslet nad souvislosti a důsledky působení, z nichž lze odvodit účinnost a působení u mnoha nemocí a poškození. Jak jste si doufám přečetli v jiných článcích na tomto webu, m-prvky vyzařují čistou energii, které tělo, či živá hmota bez omezení zcela přijímá. Působí na buňky a dává jim potřebnou energii ke své dané činnosti tak, aby mohli napravovat, co je pokažené a neharmonické. Podporují imunitu a její správnou funkčnost a ta je klíčem ke zdraví a léčení.
Uvedl jsem sice malé poznatky, ale důležité v souvislostech. Rozhodně m-gold působí na všechny záněty a odstraňuje je. A to jak vnitřně tak zevně. Když si uvědomíte, nebo pokud nejste odborník v lékařství, zjistíte si v literatuře nebo v článcích na internetu, kde všude vznikají v těle záněty a které nemoci způsobují, a to i ty lékařskou vědou nevyléčitelné, je fascinující, jakým nástrojem k léčení jsou m-prvky. A těchto nemocí je nespočet, včetně kloubů, svalů šlach a fascií. Pak jsou tu infekce způsobené bakteriemi a viry. Ověřit se tato účinnost dá jen praxí, nijak jinak.
Dává buňkám potřebnou energii ke své činnosti. Aktivují je a hojí otevřené rány. Například, jak rychle by se mohlo zkrátit hojení pooperačních a úrazových ran a tím i rekonvalescence. A to nepočítám s ušetřenými náklady. Proto jsem nabídl verzi s Aloe a Mumio, které svým obsahem hojení napomáhají a urychlují a to opět, jak zevně tak vnitřně. Bez antibiotik a chemie! Nelze docenit, jaké možnosti se zde naskýtají. Není ani nutné vypisovat, kde všude by měly tyto esence uplatnění. Na to si musíte přijít sami a ověřit si je. A možná, věřím tomu, budete stále a mile překvapeni jako já.

Ještě bych chtěl připomenout, je třeba si uvědomit, že m-prvky působí na vše živé, tedy nejen na člověka, ale i na zvířata a rostliny. Docela mne překvapuje, že rodinní zvířecí mazlíčci trpí více a více stejnými chorobami, jako jejich páničkové. Dříve to nebylo nijak pozorovatelné a je zvláštní, že postupem času jsou zvířata více a více nemocní. Nevím kde je příčina, ale zkoumám i tuto oblast. Výsledky užívání jsou stejně překvapující jak u lidí.

Měl jsem chuť na fazole a tak sem vzal plechovku, že ji otevřu. Zatáhl jsem za ouško a začal plechovku otvírat jako obvykle. Plech zkroucen a našponován, co sem si v ten moment neuvědomil. Ke konci, když se plech víčka uvolnil, napětí a pružnost povolila a plech mě švihnul do prstu a rozsekl ho pod kloubem prostředníku. Blbý rána zrovna v ohybu. Valila mě hned krev a tyto řezné rány se špatně hojí. Hned jsem běžel pro odličovací tampón, navlhčil pár kapkami magnetickou vodou a dokápl pár kapek Ormeos 1. Obalil prst a nechal pár hodin působit. Pak sem tampón vyměnil za nový. Tak jsem dělal obklad tři dny a čtvrtý den byla tána zcela zahojena. Žádný strup. Kupodivu nezůstala po řezu žádná jizva. Velice dobře tato esence na tyto případy funguje.

Komentář a odpovědi:
Zajímavé postřehy. Je znát, že ORME působí a že se skutečně něco v organismu děje. Některé jsou velmi zajímavé. Podle mého názoru se tělo čistí, harmonizuje a odbourává to, co je špatné. Někdy to nemusí mít žádnou souvislost s konkrétní nemocí, ale vedlejšími souvislostmi, které mohou být příčinou nemoci, psychikou a duchovnem.
Já bych doporučil absolutně vynechat maso všeho druhu, protože je pro organismus toxické a zahleňuje střeva. Hodně pít, nejlépe vodu k vyplavování nečistot.
Ano, ORME způsobuje vyvolávání živých snů. Sny nás mohou informovat v mnoha oblastech. Nebral bych je na lehkou váhu, ale všímal bych si detailů. Mohou být důležité. Brouci jsou např. velice zajímaví. Sny nás mohou informovat, i když to může být děsivé, o tom, co nás tíží a co je příčinou naší psychiky, co nám ubližuje a co musíme změnit. A protože vše je o vibracích a ORME jsou světelné vibrace, působí to přes nás i na okolí a bližní. Krásné a zvláštní je to s květinami. Znamená to světlo?
Fyzické problémy. Nevím jakého jsou charakteru. Může to být i reakce těla na pročišťování. Tak jak u nemoci. Příčin může být ovšem mnoho. Takže to neposoudím, nemám informace.
Další postup navrhuji: Dvě kapky dopoledne a dvě kapky odpoledně ve dvou deci. Nepít vodu hned po nakapání, ale nechat ji stát s ORME aspoň čtvrt hodiny, aby se zmagnetizovala.
Ano, maso je toxické a vytváří v těle hnilobné procesy, je to v podstatě mrtvola, kterou požíváme. Neobsahuje nic, co by nutně člověk potřeboval k životu. Plná náhrada je Aloe vera. Ta navíc léčí. Vyvarovat se negativním emocím a nevracet se k minulosti. Následek je zřejmý. Pokud něco řešit, tak se světlem a láskou. Poslouchat vedení svého vnitřního Já. Energetický válec kolem těla je zajímavý postřeh. Podle mne tato ochrana, světelný štít, měla ochraňovat před vnějšími negativními vlivy, před současnou realitou, kterou prožíváme. Nejde o vězení. Regulaci světla ven a dovnitř lze řídit vůlí a pouštět jen to, co je harmonické a láskyplné. To co nám prospívá. Tok energie nahoru a dolů je božská duchovní energie, měla by se podpořit. Rozvíjí duchovno. Doporučil bych duchovní cvičení k dalšímu rozvoji. (Tento světelný válec si vytvořila Lucka sama, jako ochranu před vnějšími vlivy a problémy. Tím se uzavřela energeticky před vnějším světem. Nebylo to dobré a musel to napravit někdo jiný, protože nenašla cestu sama.)
Jsme světelné bytosti, synové a dcery hvězd. Jsme božské bytosti a tvůrci vesmíru. Vše můžeme ovlivnit, dobré i zlé tím, tím že zapojíme představivost, svou vůli a rozhodnutím „Já jsem ta Boží světelná přítomnost ve mne… Já chci!“ Je možné cokoliv! Tedy i přilákat zákazníky. Uzdravit sebe i jiné. Světlo a Láska má obrovskou moc!
Doporučuji jinou a další metodu léčení. Nakapat 2-5 kapek do skleničky (1dcl) s vodou a nechat aspoň hodinu nabíjet. Pak namočit touto vodou látku, či plenu, nejlépe přepranou bavlnu a pak přikládat každý večer na záda s nemocnou páteří. Bolesti by měly ustupovat. Tak lze léčit a hojit jakékoliv nemocné místo zevně.
Posílání Světla a Lásky celé planetě a lidem:
Postavíme se směrem k západu, rozpažíme ruce, zavřeme očí, uvedeme se do harmonického stavu a soustředíme se na to, že naše bytost je Světlo a Láska. Pak vysíláme z dlaní a ze srdeční čakry paprsky Světla a Lásky všem lidem a celé planetě. Představujeme si, jak světlo letí jak světelná vlna, nebo mlha se rozprostírá a vyslané světlo naplňuje celý povrch planety. Až se světlo všude rozplyne, můžeme proces ukončit. Děláme to jen tehdy, když se cítíme plně naplněni energií. Jinak ne. Tak můžeme poslat tuto energii komukoliv a zmírňovat temnotu a zlo i u jednotlivých osob či skupin. Pokud nám někdo chce ublížit, pošleme mu Světlo a Lásku a představíme si, že jej touto energií obalíme. Funguje to.
A fungovala i esence ORMEOS.

Komentář a odpovědi:

Opravdu zajímavá a překvapující zkušenost s užíváním esence. Tak jak ošetřujícího lékaře, tak i mne překvapil výsledek celkem rychlé harmonizace těla a tedy i energeticko informačního pole aury otce, v jehož důsledku i přes závažnost nemoci netrpěl žádnými bolestmi. Odešel v klidu a bez utrpení. A to mne dojalo.

Rakovina má svůj limit, kdy je možné ji zastavit. Přesto Ormeos mělo překvapující výsledky i u tak závažného stádia onemocnění. Nebyl už čas vše světelnou energií v buňkách napravit. V jedné kapce esence jsou miliony atomů. K takovému ozdravování, čili harmonizaci buněk je potřeba postupně dodat do těla miliardy atomů, aby mohlo být harmonizováno velké množství buněk a tím byla restartována imunita. Je potřeba začít s užíváním dříve. Výsledky by byly jiné i když nejsou zatím zkušenosti jaké. Proto je důležité začít s užíváním včas a nejlépe, jakýmkoliv onemocněním předcházet.

Dobrý den Ladislave

Děkuji za sdělení Vašich poznatků. Jaký produkt doporučit? Ne, to není jednoduchá odpověď. Každý je specifický v účinnosti podle obohacení dalších přírodních léčivých surovin, kde se zesilují účinky podle potřeby, jakého efektu chceme docílit. Ovšem Ormeos-1 je základní produkt obsahující m-gold, tedy zlato v monatomární podobě vyzařující energii světelných vln. Další řada Ormeos se použije podle specifických nemocí. Pokud je člověk relativně zdráv, základ je Ormeos-1.

Nevím jakými poruchami a tedy nemocemi jste trpěl, nebo trpíte. Od toho se odvíjí i doporučení. Nemám tyto informace. Ale zřejmě jste chtěl něco s tělem řešit, protože jak jsem pochopil, užíval jste 2×4 kapky denně. Je to silná dávka a užívá se u vážných nemocí. Zvolil jste si sám a zřejmě to mělo důvod. Ovšem možná to je i důvod některých doprovodných příznaků.

Uklidněnost, vyrovnanost, harmonie, to jsou základní projevy působení u každého. Rovněž živé sny. Někdy mohou být deprimující. Měly bychom vždy přemýšlet a zamyslet se nad obsahem, co nám chtějí sdělit, něco mám napovědět. Vždy dochází k očišťování a to nejen těla, ale i duše a projevují se někdy v psychických návalech. Vše je proces očišťování! Působí to i na tzv. Karmu.

Musíme si uvědomit, že produkty Ormeos obsahují a vyzařují energii a působí v těle, tedy ve hmotě a následně působí v energeticko informačním poli naší individuality až do těch nejjemnějších energií. To má i zpětnou vazbu z jemných energetických polí na hrubou hmotu, tedy tělo. Dochází k případnému odblokování čaker, jako energetických center a jejich harmonizaci. Ve hmotě, tedy těle, záření m-atomů působí ve všech směrech na atomární úrovni, tedy i následně buněčné. To všechno způsobuje očišťování a to může mít i nepříjemné prožitky a pocity. Není to nic neobvyklého.

Vyšší dávce přičítám i Vaše návalové pocení a horkost. To je projev větší energie. Znám to z vlastní zkušenosti. Pícháni na hrudi? Nevím, asi neodpovím. Neznám místo píchání. Může to být i blokovaná srdeční čakra, ale cokoliv jiného. Ovšem m-atomy upravují i tlak, harmonizují ho. Takže po určité době není nutné užívat léky. Možné píchání na hrudi je příznakem tříštění se energií. Něčeho je moc. Nevím. Tlak si můžete pravidelně měřit sám. A tak zjistit, v jakém je stavu při užívání. Chtělo by to zkusit snížit dávku léku a porovnat výsledky zaznamenávat. Může se stát, že je časem nebudete vůbec potřebovat.

Není chemie jak chemie. Některá není dobrá a proto ji nedoporučuji. Ovšem ne všechny léky (chemie) by mohli škodit m-atomům nebo tělu. Naopak, některé účinky m-atomy v lécích zesilují. Vše je tedy individuelní. Já nezavrhuji naprosto farmacii.

Ormeos gold odstraňuje všechny záněty. Na ekzém, a je jich mnoho druhů, by bylo lepší použít některý jiný produkt z naší řady, především Ormeos 3 a 5 a v brzké době bude rozšířen o Ormeos 4 – bílé mumio. Je nutné prostudovat obsah těchto produktů, jejich působnost a pak zvolit ten, který je nejvíce na daný ekzém optimální. Účinkovat budou zcela jistě.

Na energii m-atomů si musí tělo postupně zvykat. Postupně se i tělo očišťuje od negativních energií. Vše je složitý proces, který by vydal na celou knihu. Nicméně z těchto důvodů doporučuji si po každé kůře, která by měla trvat 50 dní, dát si měsíc či dva pauzu. Tělo, tedy hmota se musí srovnat. A to je jistý proces. A pak zase 50 dní. To je pro vnitřní užívání. Pro zevní užívání není použití nijak omezeno. Spíše až do odstranění problému.

S pozdravem Stanislav

28. 8. 2018

Mrzí mne, že zákazníci nejsou ochotni se písemně svěřit se svými poznatky o účinnosti m-atomických produktů, které nabízíme. Svěří se někteří telefonicky o báječných účincích, jak jim to v mnohém pomohlo, ale nic víc. Je to škoda a je mě to líto. A tak pro vaši informaci zde popíšu opět vlastní zkušenost.

Dvanáctého ledna jsem jel na kole a vjelo mě do cesty na cyklostezce auto, které odbočovalo na parkoviště. Byly to vteřiny! Po nárazu jsem i s kolen přelítl auto pět metrů. Následek byl ten, že jsem měl zlomené čtyři žebra a nadvakrát kliční kost. Kdo to prožil, ví co to je a jaké bolesti zažívá. Pět dní mě drželi na pozorování v nemocnici a kromě vyšetření a prášků na bolest se mnou nic nedělali a tak nakonec mě poslali do domácího „léčení“. Prášky na bolest jsem bral týden. Nejdříve zácpa stolice a při změně farmak zase průjem. A tak jsem začal sám podle svého.

Prásky na bolest jsem zahodil. Moc mě nepomáhali. Nemohl jsem pořádně dýchat, nebyl jsem schopen se sám o sebe jakkoliv postarat, nemohl jsem sedět ani ležet. O hygieně ani nechci psát. Začal jsem užívat Ormeos 3 – monatomic gold – mumio. Mumio má schopnost podpořit srůst kostí. Dával jsem si mokré obklady pokapané Ormeos 1 jak na žebra, tak na kliční kost. Do deseti minut se bolest vytratila a tak došlo k úlevě. Obklady jsem si dával dvakrát denně a Ormeos 3 třikrát denně. Každý týden jsem chodil na traumatologii na kontrolu a pokaždé byl proveden snímek hrudníku, aby bylo možné posoudit lékaři průběh hojení.

Každým dnem mě bylo lépe a třetí týden jsem byl schopen si navléci ponožky a částečně se obléci. Co bylo ale naprosto překvapující, třetí kontrola a rentgenový snímek potvrdil, že všechny kosti jsou už srostlé. Za tři týdny! Nechápal jsem, protože mě tvrdili, že hojení bude trvat minimálně šest týdnů. Po měsíci začala rehabilitace. Kosti byly srostlé, ale bolesti při pohybu a ochablost svalů, zůstávala a tak bylo nutné svaly rozhýbat. Celkem vše postupovalo hladce a bez problémů, až překvapivě. Traumatologové i na rehabilitaci byli spokojeni.

Když jsem končil s rehabilitací a už mě bylo celkem dobře, čtrnáctého března jsem si zašel pro opravené kolo po bouračce asi 200m od mého bydliště. Myslel jsem si, že ujedu ten kousek na kole a aspoň vyzkouším, jak funguje. To nebyl dobrý nápad. Když jsem chtěl odbočit, chtěl jsem přibrzdit, zabrzdil jsem moc prudce a přelítl jsem řidítka rovnou na hlavu. Prsty na levé ruce jsem měl převrácené dozadu a ještě když jsem seděl na silnici, hned jsem je napravil do správné polohy dokud jsem nic necítil. Odvezla mě sanitka, na levé ruce dva zlomené prsty. Na obličeji na lícní kosti obraženinu vydutou jak tenisák. Na horním rtu zevnitř o zuby rozsekanou sliznici a tak to chirurgové sešili sedmi stehy. Jinak jsem celkem dopadl dobře.

Když jsem vyděl svůj obličej v zrcadle, v duchu si říkám, že takto nemohu přece jít mezi lidi a tak namočil tampón, nakapal Ormeos 1 a dával si na místo obklad několikrát denně. Kupodivu za tři dny otok zmizel. Žádné zamodrání či duhové barvy, prostě se ztratil. Tři dny! Hojení rtu se taky hojilo rychle, protože jsem si jednou denně nakápl pod ret. Levá ruka se hojila dost pomalu, protože vazy v prstech dostaly nárazem trauma a mozek je odpojil. A tak bylo nutné mozek naučit komunikovat cvičením s rukou znovu.

Léčení pomocí Ormeos se plně osvědčilo a opět jsem dostal důkaz, že velice dobře funguje.

Nad mými úrazy jsem se zamyslel a přemýšlel, proč vlastně k nim došlo. Zvláštní bylo, že v momentě těsně před úrazy došlo u mne k jakémusi zatemnění vědomí. Já tento moment dobře znám a říkám tomu stavu vytvoření morfického pole. Děláte pak něco, co byste normálně nedělali, jako by vás někdo vypnul, ovlivnil a dostal do tohoto stavu. Pátral jsem proč. Někteří lidé mě pomohli potvrdit, co jsem tušil. Nehody a úrazy nebyly náhoda. V prvním případě jsem si měl zlomit vaz. Nevyšlo to! U druhého jsem si měl pohmoždit ruce tak, abych byl nemohoucí a nemohl nic dělat. A pád na hlavu měl způsobit poškození mozku tak, abych už nemohl myslet a byl vyřazen z běžné činnosti. Výsledkem by bylo, že by skončila výroba a výzkum m-prvků a produktů Ormeos. Dobře vím, čím se zabývám a co se snažím pro lidstvo dělat, ať už tomu věříte nebo ne. To co se mě stalo, byl astrální útok a dnes vím, kdo za tím byl a že jsem sledován. Nemusíte tomu věřit a nikoho o to nežádám. Faktem je, že někomu vadí co dělám. Jsou ovšem i jiné síly, které to nedopustí. A moc si toho vážím a děkuji.

Dobrý den pane K,
Děkuji za sdělení Vašich poznatků. Jaký produkt doporučit? Ne, to není jednoduchá odpověď. Každý je specifický v účinnosti podle obohacení dalších přírodních léčivých surovin, kde se zesilují účinky podle potřeby, jakého efektu chceme docílit. Ovšem Ormeos 1 je základní produkt obsahující m-gold, tedy zlato v monatomární podobě vyzařující energii světelných vln. Další řada Ormeos se použije podle specifických nemocí. Pokud je člověk relativně zdráv, základ je Ormeos 1.
Nevím jakými poruchami a tedy nemocemi jste trpěl, nebo trpíte. Od toho se odvíjí i doporučení. Nemám tyto informace. Ale zřejmě jste chtěl něco s tělem řešit, protože jak jsem pochopil, užíval jste 2×4 kapky denně. Je to silná dávka a užívá se u vážných nemocí. Zvolil jste si sám a zřejmě to mělo důvod. Ovšem možná to je i důvod některých doprovodných příznaků.
Uklidněnost, vyrovnanost, harmonie, to jsou základní projevy působení u každého. Rovněž živé sny. Někdy mohou být deprimující. Měly bychom vždy přemýšlet a zamyslet se nad obsahem, co nám chtějí sdělit, něco mám napovědět. Vždy dochází k očišťování a to nejen těla, ale i duše a projevují se někdy v psychických návalech. Vše je proces očišťování! Působí to i na tzv. Karmu.
Musíme si uvědomit, že produkty Ormeos obsahují a vyzařují energii a působí v těle, tedy ve hmotě a následně působí v energeticko informačním poli naší individuality až do těch nejjemnějších energií. To má i zpětnou vazbu z jemných energetických polí na hrubou hmotu, tedy tělo. Dochází k případnému odblokování čaker, jako energetických center a jejich harmonizaci. Ve hmotě, tedy těle, záření m-atomů působí ve všech směrech na atomární úrovni, tedy i následně buněčné. To všechno způsobuje očišťování a to může mít i nepříjemné prožitky a pocity. Není to nic neobvyklého.
Vyšší dávce přičítám i Vaše návalové pocení a horkost. To je projev větší energie. Znám to z vlastní zkušenosti. Pícháni na hrudi? Nevím, asi neodpovím. Neznám místo píchání. Může to být i blokovaná srdeční čakra, ale cokoliv jiného. Ovšem m-atomy upravují i tlak, harmonizují ho. Takže po určité době není nutné užívat léky. Možné píchání na hrudi je příznakem tříštění se energií. Něčeho je moc. Nevím. Tlak si můžete pravidelně měřit sám. A tak zjistit, v jakém je stavu při užívání. Chtělo by to zkusit snížit dávku léku a porovnat výsledky zaznamenávat. Může se stát, že je časem nebudete vůbec potřebovat.
Není chemie jak chemie. Některá není dobrá a proto ji nedoporučuji. Ovšem ne všechny léky (chemie) by mohli škodit m-atomům nebo tělu. Naopak, některé účinky m-atomy v lécích zesilují. Vše je tedy individuelní. Já nezavrhuji naprosto farmacii.
Ormeos gold odstraňuje všechny záněty. Na ekzém, a je jich mnoho druhů, by bylo lepší použít některý jiný produkt z naší řady, především Ormeos 3 a 5 a v brzké době bude rozšířen o Ormeos 4 – bílé mumio. Je nutné prostudovat obsah těchto produktů, jejich působnost a pak zvolit ten, který je nejvíce na daný ekzém optimální. Účinkovat budou zcela jistě.
Na energii m-atomů si musí tělo postupně zvykat. Postupně se i tělo očišťuje od negativních energií. Vše je složitý proces, který by vydal na celou knihu. Nicméně z těchto důvodů doporučuji si po každé kůře, která by měla trvat 50 dní, dát si měsíc či dva pauzu. Tělo, tedy hmota se musí srovnat. A to je jistý proces. A pak zase 50 dní. To je pro vnitřní užívání. Pro zevní užívání není použití nijak omezeno. Spíše až do odstranění problému.
S pozdravem Stanislav

Dobrý den Kateřino,
někdy si s námi osud zahraje, stává se. Ve vašem případě bych zvolil Ormeos 1, protože je univerzální a ovlivňuje dobře nervový systém. Prášky bych asi naprosto nevyloučil. M-prvky by byly konzumovány spolu a pak, podle příznaků je postupně snižoval. Důležité jsou výsledky. Na základě výsledků bych pak doporučil jiný produkt ke zkvalitnění. Ovšem je to na dlouhou trať. Rád bych se dozvěděl postupné výsledky. Na místo poškozené páteře by nebylo na škodu si dávat i obklad z Ormeos. Klidně můžete zavolat ke konzultaci.

Dobrý den Katko,
to, že někdo nic necítí, neznamená, že nic nefunguje. Funguje vždy a dávkování není náhodou. Jak píšu, někdy míň je víc. Jsem rád, že cítíte pozitivní výsledek. Nemusíte se stydět cokoliv popsat, pokud chcete. Já nahlížím na věci lidské trochu jinak. Je to jen na vás.
Lidé, kteří řeší jakékoliv potíže nemusí mít přestávku, pokud se rozhodnou pokračovat. Naopak.
Zkoumal jsem vaše problémy i z pohledu duchovního. Ovšem většina lidí odmítá tyto poznatky přijmout. Zařídil jsem, abyste byla očištěna od působení temnoty. Takže, některé problémy a blokace povolí. Do duchovna patří i energie. V podstatě všechno ve vesmíru jsou jen energie. Lidé si v nevědomosti vytváří programy a ty se odráží ve hmotě. Takové máte v sobě a jsou vaše, proto je těžší je odstranit, pokud sama nechcete, pokud sama sobě neodpustíte. Jste tvůrce jako všichni a máte moc a vůli rozhodovat a tedy tvořit. Pokud se rozhodnete, můžete vytvořit i to, že budete samostatná v životě, tedy tělesně a nebudete odkázána na druhé. Orme vám dá energii k tvoření. Jde o živou hmotu s vlastní inteligencí a ví co má dělat, jen jí pomoci myšlenkou. Narušenou míchu lze obnovit celkově nebo částečně. Ta energie to umí a vytvoří nové spoje. Tak to funguje třeba i v mozku.
Taky už vím, jak pokračovat v užívání. Na řadě je Ormeos 6 – keltská mana. Pak budeme pokračovat v dalších. Věřím, že to zvládneme.
Nenapsala jste na vás telefon. Některé věci se lépe řeší, pokud můžete.
Hodně světla a lásky přeje Stanislav

Dobrý den,
děkuji za popis účinnosti působení. Pro Vašeho syna by bylo vhodnější Ormeos 6. Ve Vašem případě doporučuji dále Ormeos 1, ale přidat vitamíny, tedy antioxidanty na rychlejší posílení imunity a to: A, B6,B12 a jednou týdně kvasnice pro širší paletu béček, dále C, D, E, Q10. Koupit vitamíny jednotlivě v balíčku od spolehlivého výrobce. V lékárně poradí. Já používám 400 až 500, tedy silnější. Všechny si po jednom vybrat a naráz sníst a zapít. Pokud je chřipka a epidemie, tak aspoň dvakrát týdně. Tuto antioxidační prevenci může v podstatě každý. Já to beru 15 let a nevím co je chřipka a viróza. Pokud se člověk léčí, není nutná přestávka, ale nesmí se zároveň míchat dva různé produkty, brát pouze jeden. Došlo by k chaosu energií.
Těší mne, že dochází k pozitivním změnám.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den Katie,
U Vašeho syna je vidět, že Orme opravdu působí jak má a pomáhá. Takže u něho bych zůstal u Ormeos 6. U Vás bych přešel a doporučil Ormeos 7.
Mám jednu poznámku. Ano, do života si přinášíme jistý program života. Ale je nutné si uvědomit, že jako tvůrci můžeme vše přeprogramovat a změnit, čili jinak nastavit. Vše je jen v našem rozhodnutí a pochopení. Takže nikdo nemusí trpět, i když si to vybral jako program, a může žít úplně jiným životem. To je naše možnost volby a tu máme vždy. Výklady Karmy jsou někdy zavádějící a až nesmyslné. Energie z Orme je energie ze které vznikl veškerý život ve vesmíru, tedy jinak, je to energie tvoření. Pokud ve vás působí, můžete tvořit! Věřím, že jste pochopila.
S pozdravem SK

Dobrý den,
těší mne doporučení až z Austrálie a myslím si, že Vás v hovoru zmiňoval. Každý produkt je specifický a taky tak energeticky působí. Takže otázka je, k jakému účelu a proč chcete některé Ormeos použít. Proto je nutné a doporučuji přečíst všechny články k jednotlivým produktům pro lepší pochopení. Pokud není zvláštní důvod, doporučuji začít univerzálním Ormeos 1 – monatomic gold. Doporučené dávkování je uvedeno u každého produktu.
S pozdravem SK

Dobrý den Blanko,
u Orme je důležité aby nezmrzlo na led, pak by mohlo dojít ke změně polarity MP. Nemyslím si, že dopravou k tomu došlo a že produkt byl zchlazen pod bod mrazu. Takže by měl být v pořádku. Proto ho i balím do molitanu.
Co se týká vody, nemusí být lékařská, tedy Aqua Purifikata, která je samozřejmě nejlepší, ale jakákoliv čistá voda, ne ovšem minerální. Dají se použít balené vody, třeba kojenecké a pod. Ale i z vodovodu, pokud není plná chlóru a uhličitanů, pak se dá použít převařená a odstátá. Takže řešení je vždy. Jednoduše čistá voda.
Díval jsem se na výrobek Dionela FDN2. Zajímavý! Našel jsem i z čeho je složený filtr. Obsahuje aktivní uhlí. Nevím jak ovlivňuje vodu a jak mění její strukturu. Ovšem myslím si, že by to zase až tak na závadu nebylo. Klidně ji používejte.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den Katie,
U Vašeho syna je vidět, že Orme opravdu působí jak má a pomáhá. Takže u něho bych zůstal u Ormeos 6. U Vás bych přešel a doporučil Ormeos 7.
Mám jednu poznámku. Ano, do života si přinášíme jistý program života. Ale je nutné si uvědomit, že jako tvůrci můžeme vše přeprogramovat a změnit, čili jinak nastavit. Vše je jen v našem rozhodnutí a pochopení. Takže nikdo nemusí trpět, i když si to vybral jako program, a může žít úplně jiným životem. To je naše možnost volby a tu máme vždy. Výklady Karmy jsou někdy zavádějící a až nesmyslné. Energie z Orme je energie ze které vznikl veškerý život ve vesmíru, tedy jinak, je to energie tvoření. Pokud ve vás působí, můžete tvořit! Věřím, že jste pochopila.
S pozdravem SK

Dobrý den,
u Vší mamky Ormeos 3 na užívání vnitřně ano a na obklady Ormeos 1. U Vás Ormeos 1 na užívání i na obklady. Mělo by se to takto zharmonizovat u obou. Obklady z 3 nejsou vhodné, protože Mumio je jako asfatl a muselo by se pak na kůži umýt, nevstřebává se. Takže jen vnitřně.
Všechny produkty působí na vše živé, tedy i na děti. Ovšem tam používat slabší dávky. Dal bych jednu kapku do 2 dcl a popíjel v průběhu dne, tak aby se rozložila dávka na celý den. Vždy před užitím roztok zamíchat.
SK

Dobrý den,
chloristan sodný a Ormeos nejde dohromady! Nicméně nemá nic společného s minerály, které lze s m-prvky míchat, ale s odstupem. Antibiotika se dnes podávají skoro na vše a je to podvod a otázka je, jestli vůbec mají účinnost. Takže se ptám proč?
Ormeos 1 působí na organismus celkově a univerzálně, tedy řeší všechny patogeny. Není tedy nutné je doplňovat jakoukoliv jinou chemií. Naopak doporučuji bylinné doplňky a odvary, kde se pomocí Ormeos rychleji předávají kódy bylin do buněk.
SK

Dobrý den,
děkuji za úhradu objednávky a chválu. K Vašemu dotazu. Koloidní zlato nezvyšuje žádnou inteligenci a je to obchodní trik. Monatomické zlato mimo jiné inteligenci zvyšuje i vibrační úroveň. Koloid je kov a ORME je monatom. To je podstatný rozdíl. Mimochodem, pokud je koloidní zlato špatně vyrobeno, může být toxické a škodit organismu. U ORME to nehrozí v žádné formě atomů perodické soustavy.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
Aqua Purificata je dobrá. Než jsem si koupil filtrační zařízení vyráběl jsem produkty s touto vodou. Ovšem je drahá a jak kde. Doporučuji nejlépe destilku, ovšem lze použít jakoukoliv čistou vodu pokud možno s co nejmenším množstvím minerálů, hlavně uhličitanů. Chlór po hodině vyprchá. Lze použít i převařenou vodu a kapat do bylinných odvarů. Takže není doporučení závazné. Lze použít i kojeneckou vodu.
S. Kašpar

Dobrý den,
vím o co jde, kdysi jsem taky prodělával takové procedury. Elektřina všeobecně je mrtvá energie. I když magnetoterapie pomáhá, tak na 60% a tělo ji musí přeměnit na bioenergi, což přináší ztráty. Ormeos je živá energie a je v souladu s biopolem, takže působí bezprostředně. Navíc, protože má vlastní inteligenci, dobře ví co má dělat a odstraňuje příčiny ve všech směrech. A to je rozdíl zcela podstatný. Pokud nemůžete procedury odmítnout, tělo se s tím popere. BodyBody tréning vám asi spíše prospěje a posílí svaly. Obklady jsou dobré! Bolest by měla ustoupit.
S. Kašpar

Dobrý den,
ano v amerických webech se doporučuje nakapat pod jazyk. Já to nedoporučuji a o sliznici nic nepíšu. Navíc se hůře vstřebává. Já doporučuji pouze nakapat do 2 dcl vody. Tedy vnitřně. Ovšem je možné použít aplikaci i obkladem na poškozená místa. Příkladů je mnoho. Ovšem jinak to působí. Vnitřně v celém těle, kde se váže na a do buněk, kde se řeší patogeny celkově v celém těle a zevně lokálně k urychlení hojení a odstranění potíží.
S. Kašpar

Dobrý den,
teda to je otázek, ale v pořádku. Děkuji za uznání a duchovní úvod. Naprosto souhlasím. A to právě produkty Ormeos dělají, napojují na Univerzum. Nevím jesti xenon vyřeší problém. Nemyslím si, že je to až takový zázrak. Myslím si, že tomu něco chybí.
O potravinách by se toho dalo napsat mnoho, ovšem těžká rada co doporučit či nikoliv. Dnes jsou jedy ve všem. Vyvarujte se éček celkově. Víno v rozumné míře by nemělo vadit, pivo snad taky ne, ale decentně.
U menzes doporučuji, proč ne, zrovna tak při kojení a těhotenství.
Nejlepší je brát produkt na lačno ráno před snídaní asi půl hodiny a vešer rovněž po vytrávení dvě až jednu hodinu před spaním. Kratší dobu nedoporučuji, protože by se nemuselo usnout, nebo by byly divoké sny. Jde přece jen o energii.
Ano, lze přikládat obkaldy na jakoukoliv část těla. Namočit látku, nakapat pár kapek, rozetřít a přiložit a obvázat. Tam, kde to nejde, použít třeba tampón na odličování. Necht působit co nejdéle, a pokud vyschne, pipetou znovu vstříknout vodu k navlhčení pod obklad.
Ormeos lze přikápnout do jakéhokoliv odvaru z bylinek. Zvýší se účinnost.
Přeji zdraví a dlouhé žití.
S. Kašpar

Dobrý den,
Ano, to může být důvod, někteří nepozorují výrazné změny, pokud nejsou vážně nemocní. To ovšem neznamená, že produkty nefungují a taky de o to, jak jsou lidé k sobě pozorní a všímaví. Já bych doporučil Ormeos 11, aby jste si upravila vápník v těle a zharmonizovala celé tělo, viz článek u produktu. Je to jen návrh, objednat si můžete kterýkoliv z nabídky.
SK

Dobrý den,
jsem rád, že jste si zvolila naše produkty. S vodou je to problém, protože ne všude je vyhovující. Sice je pravda, že doporučuji destilku, ale není to podmínkou. Nejlepší by byla Aqua Purifikata. Ovšem dá se použít i jiná čistá voda pokud možno bez minerálů.
Kapání pod jazyk vymysleli Američané. Je možné kapky takto aplikovat, ovšem moc tuto metodu neuznávám, jen v některých případech. Ono nejde jen o energii, ale i o to, aby se snáze dostaly m-atomy do buněk a to je možné jen s vodou do zažívacího traktu. Má to své opodstatnění a důvod. Lépe to vše funguje. Ano na lačno tak půl hodiny před snídaní. Pokud si objednáte, rád se dozvím výsledky. Děkuji.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
nějaké lahvičky ještě na skladě mám, ovšem změna obalu má své opodstatnění a důvod. Hlavní je, že se obsah produktu nesráží. jak jsem popsal na eshopu, PE lahvičky jsou naprosto nezávadné. Jinak bych si nedovolil je používat. Ovšem pokud je to Vaše výhradní přání, budu ho respektovat.
S. Kašpar

Dobrý den,
děkuji za uznání a jsem rád, že na sebe myslíte. Objednat můžete cokoliv co je v nabídce, ovšem platina tam není. Nevyrábím produkty z kovů, to je podvod. Nevyrábím koloidy, ale živou hmotu a to je podstatný rozdíl. Nabízím produkty s báječnou působností. Stačí jen prostudovat, číst, poslouchat své srdce a vybrat. Případně můžete zavolat, nebo napsat a rád Vám poradím.
S. Kašpar

Dobrý den,
ono se těžko doporučuje, protože všechny působí báječně. Asi bych v prvním případě zvolil Ormeos 10. Ve druhém co se týká syna….hm. Je mě líto, že se lidé ozvou až až. Chemoterapie je zabiják, bohužel. Doktoři odstraňují důsledek tím že zabíjí buňky včetně těch zdravých. Neodstraňují příčinu, proto se rakovina u onkologických pacientů po čase vrací a nakonec…. Zajímavé řešení, které vydělává neskutečné peníze. Problém je ten, že chemie a živá hmota v produktech se neslučují a je jasné proč. Proto nejde užívat obojí zároveň. Až si prodělá to peklo aplikované lékaři, měl bych řešení. Mám nový produkt, který není zatím v prodeji a bude dražší než obvykle. Pokud budete mít zájem stačí napsat.
S. Kašpar

Dobrý den,
příčin bolestí zad může být mnoho. Sám to mám za sebou. Akáša je báječná, ovšem na bolesti zad je lepší Ormeos 1. Aspoň z vlastní zkušenosti. Používám ji následovně: Vezmu si plátýnko, přeložené, např. kapesník a namočím ho vodou, tak aby z něj nekapalo. Nejlepší je použít zmagnetizovanou vodu kapslí. Pa látku nakapu několik kapek Ormeos 1 a rozetřu. Pak se přiloží na postižené místo. Na záda ještě použiji, aby nepadal pružné obinadlo a kapesník pak překryji igelitem. Aby se nemuselo vše sundávat, nakapu pod kapesník pipetou nebo stříkačkou trochu vody pro zvlhčení při vysychání. Nejlepší je aplikaci použít na noc. Pokud je nutné pokračovat několik dní, dokapejte pár kapek jedničky. Někdy a jak u koho, to zabere po několika hodinách. Někdy je potřeba několik dní. Mně to i rodině pomohlo a to i na klouby.
Běžně na obklady lze použít magnetickou vodu, kterou si vyrobíte sám pomocí kapsle. Je nerozpustná! Takže dolíváte, odlíváte pořád dokola a můžete ji vypít s celou rodinou i domácími zvířaty či rostlinami kolik chcete. Je to dobrá prevence a nabíjí vás energií. Doporučuji tedy obojí,ale rozhodnout se musíte sám.
Voda od včel je báječná nabitá bioenergií, ovšem naše produkty vyzařují energii na vyšší úrovni.
S. Kašpar

Dobrý den,
Jste první kdo má takový dotaz, asi proto, že ostatní nemají odvahu. Nevím co jste všechno na stránkách prostudovala. Pokud jste přečetla články u každého produktu, jak energie hmoty působí, tak by Vám došlo, že působí na všechny potíže. Každá působí individuálně, má jiný postup a zaměření. Ovšem všechny bez rozdílu působí postupně komplexně do úplného zdraví a harmonie. A to všech orgánů a buněk a DNA. Pro mnohé je to naprosto neuvěřitelné, ale je to tak. Takže není nemoc či porucha, která by nešla napravit. Energie řeší příčiny a tím i důsledky. Zdravotnictví je zaměřeno pouze na důsledky. Nemohu Vám ovšem garantovat, že se Váš problém podaří odstranit, i když ta energie hmoty se bude snažit. Je ve hře mnoho dalších faktorů, které to mohou ovlivnit a to je na každém z nás, jakým životním stylem
žijeme. Asi by to chtělo podrobnější konzultaci, třeba po telefonu, pokud vyhovuje. Jinak se při výběru produktu po prostudování snažte řídit intuicí.
S. Kašpar.

Dobrý večer,
pod jazyk kapou Američani a já to zavrhuji. Kapat do vody tak 2 dcl a pak pít.

Dobrý den,
děkuji za uznání a jsem rád, že na sebe myslíte. Objednat můžete cokoliv co je v nabídce, ovšem platina tam není. Nevyrábím produkty z kovů, to je podvod. Nevyrábím koloidy, ale živou hmotu a to je podstatný rozdíl. Nabízím produkty s báječnou působností. Stačí jen prostudovat, číst, poslouchat své srdce a vybrat. Případně můžete zavolat, nebo napsat a rád Vám poradím.
S. Kašpar

Dobrý den,
ono se těžko doporučuje, protože všechny působí báječně. Asi bych v prvním případě zvolil Ormeos 10. Ve druhém co se týká syna….hm. Je mě líto, že se lidé ozvou až až. Chemoterapie je zabiják, bohužel. Doktoři odstraňují důsledek tím že zabíjí buňky včetně těch zdravých. Neodstraňují příčinu, proto se rakovina u onkologických pacientů po čase vrací a nakonec…. Zajímavé řešení, které vydělává neskutečné peníze. Problém je ten, že chemie a žívá hmota v produktech se neslučují a je jasné proč. Proto nejde užívat obojí zároveň. Až si prodělá to peklo aplikované lékaři, měl bych řešení. Mám nový produkt, který není zatím v prodeji a bude dražší než obvykle. Pokud budete mít zájem stačí napsat.
S. Kašpar

Dobrý den vážený pane Kašpar,
konečně jsme trošku solventní a mohu si objednat, zítra ještě jdu na rozbor krve (o Vánocích jsem se trochu osypala a i vysypala: o)), možná mi něco chybí, tak hned po výsledku si vezmu od Vás… zlato nebo Mg… nebo zinek.. pokud je to dle Vašich zkušeností jedno, pošlete mi to, co Vás při četbě tohoto e-mailu napadne.
Velice děkuji za trpělivost a zdravím Vás, přeji pohodový nový rok, díky,

Já nedoporučuji kapání pod jazyk. Míchat je s vodu má své opodstatnění a to, že m-atomy jsou rozptýleny ve vodě a lépe se vstřebávají do těla přes trávicí systém. Může být jakákliv čistá voda. Nicméně můžete si vzít dvoulitrovou flašku sebou.

K Vašemu dotazu.
To, že to ví, co vyrábím a proč, Galaktická Federace Světla o něčem svědčí. To znamená, že to ví celá Galaxie a taky, že to je jistý plán pro lidstvo, aby jim bylo pomoženo a změnil se tok evoluce. Je to něco výjimečného, co asi málo kdo to dokáže pochopit. V podstatě s touto účinností jsou to jediné produkty na Zemi. Neptejte se proč zrovna já. Nevím to.

Dobrý den,
děkuji za Váš projevený zájem a vážím si toho, že jste ochotni pro sebe něco udělat. Kupodivu, i když mám řešení na současnou krizi, přesto není zájem. Zvláštní.
Ano, Ormeos 11 je na regulaci vápníku. Ovšem přesto bych doporučoval začít jedničkou. Navíc bych byl rád, abyste zvážili připravovaný do prodeje produkt Ormeos 12, který je oravdu silný a všestraně účinný, jako rezervu pro nenadálé případy. Dnes se už produkty mohou skladovat déle a není nijak stanovena spotřební doba. Tento produkt je podobný jako ten, který jsem vyrobil před tím. Ten má označení C 01, ale obávám se dát ho do prodeje. Ten viry zabíjí. Ale nejen to, je opravdu na vše. Tyto produkty jsou ovšem dražší, protože je náročnější výroba. Zato jsou nejúčinější a obsahují kromě živé hmoty nejsilnější antioxidant na světě. Je to jen na Všem rozhodnutí.
Takže doporučuji začít jedničkou a pak 11.
S pozdravem a držte se.
S. Kašpar

Dobrý den,
ano, tak to u některých lidí chodí, kteří mě potřebují tak mě najdou. Nejste první. Je to dobře. Děkuji za uznání.
Chvátala a jeho stránky znám od vzniku. Nicméně jeho článek o monatomech se neslučuje s realitou a v některých bodech je zavádějící. Ale nechci to posuzovat. Myslím si, že jsem hodně daleko ve výzkumu a poznání, abych mohl posuzovat.
K Vašim otázkám. Rakovina je prevít a udivuje mě, že se málo o tomto onemocnění ví. Hlavně že se léčením mnoho lidí zabíjí. Rakovina kostí se špatně léčí. Tedy aspoň podle lékařů. Nevím, jestli je to pro Vás nebo pro někoho jiného. Nicméně bylo by dobré toto onemocnění osobně konzultovat a postupně probírat projevy. Není to jednoduché. Nemoc může mít mnoho příčin i takové, které věda neuznává, nicméně mohou být pro vyléčení zásadní.
Je pravdou, že to co aktivuji, je v podstatě živá hmota s energií, která má vlastní inteligenci. Vím, že to je nepochopitelné, ale lze to pochopit při působení na člověka. Tyto energie si sami řeší problémy a podle základního programu Tvoření opraví v těle i mimo, v energeticko- informačním poli vše, co tam nemá být nebo je poškozeno. Ovšem nesmí do toho zasahovat svobodná vůle člověka, což může působit jako brzda nebo blok. Snad jste pochopil.
Na tuto rakovinu, uvedené hmoty a produkty jsou nedostačující. Mám jiný, neoficiální. Nemohu ho dát na trh. Působí na vše a je silný. Řeší i současnou pandemii a to za tři dny. Nikdo ho nechce. Takže ten bych doporučil. Označení C 01.
Připravuji produkt na eshop s označením produktu Ormeos 12. Ten by měl aktivovat imunitu na 100% a mnoho dalších věcí. Je opravdu dobrý.
Vodíková voda. Hm. Jsou přípravky které aktivují vodík a tedy obohacují vodu na H2+. Tato voda s tímto vodíkem má vynikající účinky na zdraví.
Ovšem Ormeos kapsle přemění pomocí +MP na monatomický vodík, který je daleko účinnější. Takže je zbytečné používat něco, co je na nižší úrovni.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
pokud se užívají kapky dvakrát denně, tak si vzít sodu v poledne nevadí. Ne ale s produktem. Mimochodem, soda se užívá proto, aby se zvýšilo pH což všechny produkty dělají samy, takže sodu není potřeba užívat.
Kapsle je malá a ta větší je disk!
Eletrosmog na kapsli ani disk nepůsobí, stačí dva metry. Oba produkty vyzařují MP neomezeně. Používám třetí rok a bezezměny. Všechny produkty vyzařují MP takového charakteru, že jistou část přetransformují do plusové energie, takže na ně nepůsobí, respektive vytváří takovou energii, která se ochrání a tím i Vás. Je logické, pro jistotu se těmto spotřebičům vyhnout z dosahu.
Voda má stejné parametry bez ovlivnění stále. Měřil jsem to.
SK

Dobrý den,
magnetickou vodu z kapsle můžete míchat se všemi produkty, tzn. můžete je nakapat do této vody ve skleničce. Disk, třeba do bazénu můžete dát do sáčku z umělé hmoty, nebo uzavřít do plastové krabičky. Nabíjí to stejně a disk není znehodnocen chemií.
Ano, používal jsem vodu Rajec, ale také asi nejlepší je Fromin.
Nejde o to, jestli se zanese nebo ne, jde o to, že se zmagnetizuje a je tak v podstatě léčivá.
SK

Dobrý den,
není to tak, jak se na mnoha místech popisuje. Takže postupně.
Nemusíte mít pauzu, klidně můžete brát naše kapky celý život. Přestávka, nebo pauze může být, ale nemusí. Magnetickou vodu můžete pít co hrdlo ráčí pořád, dodává energi. Ničemu neškodí, naopak pomáhá. Běžný pitný režim.
Máme produkt Ormeos 3 – mumio. Pokud berete mumio, stačí k tomu Ormeos 1. Ovšem doporučuji mumio rozpustit ve vodě a pak nakapat 1. Je to lepší. Nesnáším formy prášků! Málo kdo si uvědomí, že rozpustnost je omezena a tudíž i vstřebatelnost.
K ORME mohu s čistým svědomím dodat potvrzené výzkumem. Většina produktů, které údajně mají obsahovat m-prvky, tedy mají být ORME ve skutečnosti jsou jen hydrochloridy prvků zpracované chemicky, tedy v podstatě koloidy. Je to podvod, protože o tom nic neví, zkoukli nějaká videa s návodem nebo přečetli nějaké články a mysleli si, že vydělají miliony. Sám Hudson prohlásil, že to co se prodává na trhu, nemá nic společného s jeho objevem ORME. On sám jakýkoliv produkt neprodává, což je zvláštní. Podle mého objevu, věechny tato produkty mají – MP, což mají všechny kovy v jakékoliv podobě. Dělala jsem měření některých produktů na trhu a měly – MP. Takže platí co jsem napsal výše. Pravé ORME má vždy +MP, protože netvoří při aktivaci mřížkovou soustavu jako kovy a má keramickou podobu. Rozdíl je samozřejmě i v účinku. Je spoustu zvláštností a rozdílů v atomární struktuře.
Takže ano, produkty které nejsou ORME jsou pro člověka nebezpečné a mohou ho poškodit. Dokonce i dávkování je důležité. Američani berou jejich produkty po lžičkách, nebo v suché podobě rovněž ve větších dávkách. Proto se u některých lidí objevilo Haló, tedy hušení v uších a pod. Jsou to nesmysly!
Jejich produkty mají -MP do jednoho metru, což je typický příklad kovové formy. Naše produkty mají +MP desítky metrů i přes sto metrů. Proto není radno dávkování přehánět a dbát doporučení.
Takže tak nějak. Ono je to složitější, než se dá popsat v pár větách.
S pozdravem S. Kašpar

Zdravím pane F.,
abych napsal pravdu, jsem překvapen. V kapsli je stejná hmota jako v kapkách a má stejné MP. Takže nedokážu pochopit, proč taková reakce a proč pociťujete takový nával energie. Za celou dobu se to nestalo a jste v podstatě první. Neznám důvod, proč to tak je.
Zkuste udělat pokus. Z tě magnetizované vody odeberte pár kapek a kápněte je do čisté nemagnetizované vody třeba do dvou deci. Prověřte účinky této vody a působení. Zajímalo by mne co se změní a napište mě to. Děkuji

Dobrý den,
je toho hodně a mám návrh. Bylo by dobré a asi praktické, kdyby jste mě zavolala na můj mobil a projednali co je potřeba. Nebo je i možnost, napište mě vaše číslo a já zavolám Vám.
mobil: 773674301
S. Kašpar

Imunita

Přemýšlel jsem o dnešní situaci světového dění destabilizace a invazi, která se podobá hromadnému útoku sarančat. Strach, chaos, nedůvěra, obavy, nejistota a u některých i zoufalství. Epidemie koronaviru. Nejhorší je, že se tvrdí, že není protilék a možná až za rok. A tak mě napadlo, že v tom všem musí být nějaký temný záměr. Nebudu raději zabíhat do detailů, jistě mnozí chápete.
Vážení přátelé, lidičky, proberte se! Je to jen virus a na každého takového prevíta je protilátka, kterou dokáže tělo vytvořit během tří dnů. Jen k tomu musí mít naše imunita podmínky. Ta bohužel u většiny není. Proč? Protože z devadesáti procent populace trpí nedostatkem magnetismu a to se ví, a je vědecky potvrzeno, už od padesátých let minulého století. Dnes je stav daleko horší než tehdy díky prostředí a technologiím, které jsme si za tu dobu vytvořili a tím i oslabily imunitu. Proto je populace více a více nemocná.
Tělo je schopno si vytvořit protilátky proti jakémukoliv útoku proti našemu organismu!
Takže jak na to? První podmínkou je dostatek magnetismu, tedy bioenergie. Druhou podmínkou je posílení imunity. A třetí je vyrovnání pH krve, které souvisí s obojím. Možná zapochybujete a pomyslíte si, že to nemůže být tak jednoduché. Uvedu příklad.
Před asi sedmnácti lety jsem trpěl na chřipku a respirační choroby. Klasicky dvakrát do roka jsem onemocněl. Problém byl ten, že mě onemocnění sedlo na plíce a nemohl jsem se tři měsíce z toho dostat a kašlal a kašlal. Takže jsem promarodil půl roku. Začalo to rýmou. Tu jsem odstranil během dne až tří proplachováním dutin slanou vodou. Pak mě virus sjel do krku. Tam jsem ho zlikvidoval česnekem a pak virus sjel do dýchacích cest a konec. To už nešlo léčit. Až jsem uviděl film o antioxidantech, jak posilují imunitu a prodlužují život. Prostudoval a začal aplikovat. A od té doby nevím, co jsou virová onemocnění, jako je třeba chřipka. Takže sám sobě jsem dokázal, že tělo, pokud má podmínky, dokáže si vytvořit protilátky i proti zákeřnému viru chřipky, který je rok od roku silnější a proto musíme vyvíjet a konzumovat silnější antibiotika, která nás na druhou stranu zabíjí. Já jsem důkazem, že to funguje!
Abych vás nezatěžoval mnoha větami, protože lidé jaksi v dnešní době nechtějí číst. Nechápu! Zkrátím to. Koronavirus jde porazit! A mohu vám poskytnout k tomu prostředky i návody. Především je potřeba posílit magnetismus a ten získáte pomocí nerozpustné kapsle vyzařující pozitivní magnetické pole. A když ji dáte do džbánu s vodou, tuto vodu nabíjí, protože voda je akumulátor energie, a tato voda řeší zdravotní potíže minimálně na šedesát nemocí, posiluje imunitu a harmonizuje tělo. Především, při pravidelném aplikování pitného režimu vám doslova tato živá voda dodává energii. Takže jde o účinnou magnetoterapii! To lze použít jako prevenci.
Další posílení a prevenci, hlavně v této době, je užívání produktu Ormeos 1. Je univerzální a v podstatě působí na vše. Hlavně co dnes potřebujeme, posílí imunitu a harmonizuje celkově tělo a všechny systémy. Odstraňuje v těle vše, co v něm nemá být, tedy i viry. K doplnění doporučuji užívání aspoň dvakrát týdně směs vitamínů, antioxidantů. Vitamím A. komplex vitamínů B a to Pangamin, C, D, E, Q10 a kyselinu listovou. To vše nakupte jednotlivě a pokud možno silnější. Nekupujte nějaké komplexy! Jinak klidně jakékoliv další antioxidanty, kterých je celkem dost. Všechny tyto vitamíny do hrsti a zapít naráz. Doplnit také můžete odvary z bylin a jako příklad třeba Čagu. I když jsou tyto vitamíny vyráběny synteticky, fungují! Ne jinou chemii! Skutečně Ormeos 1 používám skoro na cokoliv a funguje to.
Pak další k hlídání imunity je kontrola pH krve, neboli moči. Lakmusové papírky v drogerii nebo lékárně. Pokud klesne pH pod 7, zredukovat sodou bikarbona. Pokud klesne pH pod sedm, přestává fungovat a je oslabena imunita!
No a pokud skutečně onemocníte koronavirem, i na to mám řešení docela radikálním produktem, ale to jedině osobně. Takže nebojte, vše se dá řešit, jen chtít. ŘEŠENÍ EXISTUJE! Je to jen na vaší vůli a rozhodnutí. Žádný strach, stres, chaos není potřeba. Klíče jsem vám předal, teď jen odemknout.
Stanislav Kašpar

Dobrý den,
Na různé drobnosti používám skutečně Oreos 1, dokonce i na srůst kostí s Mumiem i když bych mohl použít přímo Ormeos 3. Omo totiž všechny produkty Ormeos 1 – 5 jsou pořád 1, ale s přídavky na specifika. Takže ano, Je v podstatě univerzální, je to přece zlato. Takže jak jsem psal 1 + antioxidanty rychle harmonizuje imunitu a její aktivaci. Zároveň doporučuji k nastartování magnetické energije jako základ, pokud by chtěl někdo použít jiné produkty od 6 nahoru.
Kapsle je nerozpustná, tekže těžko říct kolik let nebo desítky let. Není zatím zkušenost. Měla by vydržet dlouho a to se týká především MP. To je stálé a neměnné. Vždyť by to měla být pulzní energie nulového bodu. Energii, tedy elementární částice si berou z okolního prostoru. Takže pořád.
Ten poslední a zatím nejlepší co jsem vyrobil? Je neoficielní! Protože nemohu napsat na co vše působí. Jednoduše na vše! Skutečně a radikálně. To je co se týká energií. A součástí toho v obsahu je nejsilnější antioxidant na světě. Takže není k tomu nutný další konentář. Proto je to velmi účinné mimo jiné na viry, bakterie, plísně. Má to 110 m +MP. A je siný. Vím jak to řeší současný problém, ale nemohu s tím vyrukovat, nemíním být obětí politiky. Snad chápete. Například stačí pár kapek do roušky a jste chráněn při vdechování. No a uvnitř? Radikálně. Prostě všechno co nemá být v harmonickém těle je likvidováno! Rád bych pomohl komukoliv, ale jen na základě osobního doporučení. Snad jsem Vám dostatečně odpověděl.
S. Kašpar

Zdravím,
to Vám tedy nezávidím. Nicméně vše jde řešit, pokud má člověk vůli cokoliv změnit. Takže jste na dobré cestě. Zdravotní stav je odrazem Vaší rozhozené duše. Důvodů může být mnoho. Všechny produkty harmonizují. Ovšem doporučil bych Ormeos 7. Pak uvidíme kam pokročíme. Dležité je, že chcete a uvědomujete si Váš stav. To je základ. Energie z produktu Vám pomůže srovnat rozhozené energie energeticko informačního pole. Potřeboval bych postupně konzultovat Vaše změny, abychom mohli volit další postupy. Jako další Vám asi doporučím další produkt na posílení imunity. Uvidíme.
SK

Dobrý den,
tak to mám opravdu radost že dochází k pozitivním změnám a děkuji. Bude to lepší. A poud chcete a máte z toho radost, poděkujte té energii a nahoru do Univerza, protože Vám otevírá kanál propojení. A ty prsty je potřeba fotit postupně ve změnách.
Mějte se krásně
Stanislav

Dobrý den,
nevím, asi je to reakce na čištění a opravu. Chvíli to trvá, než se vše zharmonizuje. Důležité je nedávat projevům energii a nechat energii z produktů volně působit. Jde o to, aby nedošlo k přetransformování energií na bolest a nemoc, tedy na programy, které už byly ve vás vytvořeny. Ta energie ví co má dělat. Dejte jí volnost a podpořte ji. Zlepší se to. Faktem je, že každý to prožívá jinak, individuelně. Ale nikdy nedochází k poškození, jen kdyby jste to sama připustila. A na druhou stranu, nenechte se ovládat cizími energiemi. Tedy nenechte se vytáčet.
Snad jste pochopila
SK

Zdravím,
nechápu, proč taková reakce a zda je vůbec způsobena produktem. Jste první. Zkuste jen jednu kapku dvakrát denně, nebo jen jednu kapku denně. Možná je to pro Vás silné. Každý to prožívá jinak. Nevím co na to říct. Pokud se to nezmění, příčina je asi jinde.
SK

Zdravím,
konzultovat můžete cokoliv se mnou, jiného tu nemám, než sebe. Držím palce v posunu. Ono stačí někdy pouze rozhodnutí naší vůle. S užíváním to není jednoznačné. Je to individuelní, protože každý jsme jiní a každý má jinou vibrační úroveň. Někomu stačí kapka a prožívá superlativy a někdo užije deset kapek a necítí nic. Takže intuice je dobrá volba. Po 11 doporučuji 10.
Klidně pište své otázky, rád odpovím anebo můžete konzultovat i pomocí mobilu. Volba je na Vás.
SK

Dobrý den,
Výroba je méně náročná
SK

Dobrý den,
je to opravdu dilema. Když si přečtete článek „Magnetoterapie“ pochopíte jak magnetická energie funguje. Hlavně v kardiovaskulárním systému. Tuky v krvi a hustá krev se slepenými krevními destičkami je nedostatek magnetismu a živin. Lékaři to řeší ředěním krve, což je ehm….. odstraňování důsledku a ne příčiny. Tedy je to blbost. Pokud je dostatek magnetismu, krev je zdravá, nevytváří se tukové vrstvy v cévním a žilním systému. Krev vypadá řidší, ale není to tak, je jen normální. A do toho by se dala chemie na ředění krve. Je pak nebezpečí vnitřního krvácení. Jak to řešit nevím a nemohu poradit. Nemohu Vám napsat aby nebrala prásky na ředění krve a brala Ormeos 1. Nevyrábím produkty na chemické platformě. Proto jsou naprosto nezávadné a nemají žádné vedlejší účinky. Ne jak farmacie.
Přestávku mít nemusíte, není to nutné. Po využívání jednoho, můžete přejít na jiný. Otázka je, k jakému účelu který produkt chcete a co od něj chcete očekávat. Možná by bylo dobré si jednotlivé články o produktech přečíst a nechat to třeba na intuici. Nic o Vás nevím a tak nemohu radit. Magnezium můžete.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
není pravdou, že nemám pozitivní vazby, naopak. Některé odezvy jsou dokonce v superlativech. Zkušenosti jsou bohaté a různorodé. Vždy je to individuální. Co se týká odezvy, za těch několik let, co tyto produkty nabízím, byly z této řady zákazníků pouze dvě negativní a to ještě ne zcela oprávněné. Lidé nechtějí popisovat své poznatky a nechtějí je ani zveřejnit. Raději zavolají.
Vazy se velice špatně hojí a mám s tím vlastní zkušenost. Problém je ten, že mozek odpojí v nastalém traumatu funkčnost a musí se znovu naučit jej zapojit. Cvičením se paměť a funkce obnoví. To vám vysvětlí a potvrdí každý lékař. Mě to trvalo půl roku a to o půl roku dřív, než je obvyklé. Za měsíc tedy nic nevyřešíte. Na obklady je dobré použít postup, že se obklad namočí a na něj nakape asi deset kapek a rozetře. Obklad by měl být stále vlhký. Po třech dnech zase kapky přikápnout.
Já použil Ormeos 1 na zlomená žebra a klíční kost a Mumiem a srostly do tří týdnů. Takže to funguje a docela dobře a na mnoho dalších případů.
Jsou lidé a jejich nemoci, které se špatně ovlivňují a odstraňují. Příčina je ovšem v jejich vědomí a mysli a především nastavených programech a blocích. Tito lidé ovšem chtějí být nemocní a někteří dokonce chtějí umřít. V takovém případě je těžké radit. Nemyslím si ovšem, že by to byl Váš případ, jen některá poškození chtějí delší čas.
S Akášou je potřeba umět pracovat a nemyslím si, že je pro každého a upozorňuji na to. Je to zvláštní energie a i jeho působení je individuální. Měl byste se zamyslet, kde je chyba, ale rozhodně není v produktu. Působí, i když nevidíte žádné konkrétní výsledky, nebo jste si jich nevšimnul. Také je možné, že odezva přijde později. Nevím, nedokážu to posoudit. Faktem je, že u každého je to jiné, takže to není o produktu a působení, ale o lidech.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
uvědomil jsem si ještě jednu souvislost, co se týká vibrační úrovně lidí. Během pár let výzkumu jsem přišel na to, proč někteří lidé energie z produktů nepociťují. Když jsem začínal, cítil jsem nával energií v superlativech. I když dnes pracuji z vyššími energiemi, jsem v nich v podstatě stále, necítím je. Jedna z možností je, že někteří lidé, pokud mají vyšší vibrační úroveň, nebo stejnou necítí je. Potřebují silnější. proto jsem před pár dny aktivoval např. Akášu, která je mnohem silnější a má 260 MP. Což je podstatný rozdíl v předešlé. Nechci Vás nijak přemlouvat, ale třeba by bylo dobré vyzkoušet tuto novou. Je to jen na Vašem rozhodnutí. Možná dojde ke změnám, které očekáváte.
SK

Dobrý den,
magnetizovanou vodu můžete pít denně a pořád, dodává lidem energii a ne jen jim. Ale není bezpodmínečně nutné dodržovat doporučení. Bylo by to dobré, ale ne nutné. Detox – to záleží na Vás, bylo by to lepší, ale zase, není to nutné. Je na Vás, jak a pro co se rozhodnete. Destilka je lepší než voda z vodovodu. V podstatě jde o to, abyste používala čistou vodu. Kapky můžete kapat i do magnetizované vody.
SK

Dobrý den,
snad Vám to pomůže i když existují lékařské zákroky, prodloužit jednu, nebo zkrátit druhou. Divila byste se, kolik lidí má nestejnoměrmou délku nohou. Vyrovnávají to natočením pánve, ale tím pak dochází k deformaci a poškození páteře. Vůbec to není na nich poznat až na ty následné patogeny.
SK

Dobrý den,
Kapsle je do džbánu na pití magnetizované vody. Jak působí viz. článek „Magnetoterapie“. Voloží se do keramického nebo porcelánového džbánku s víčkem, kde působí na vodu. Odléváte, doléváte podle potřeby a vypít můžete jakékoliv množství. Disk je do vany na koupele. Uprostřed je otvor na zavěšení do vany při napouštění vody. V podstatě jsou stejné jen podle účelu použití a rozměrově jiné. Oba produkty jsou nerozpustné, takže na dlouhodobé používání.
S. Kašpar

Dobrý den,
to je blázinec s covidem, otázka je, jestli jste opravdu pozitivní, protože se dělají podvody se statistikou. Preventivně užívejte Ormeos 12 a to 3×3 kapky denně po dobu tří dnů – všichni. Mělo by to být v pohodě. Zvláštní je, že lidi co jsou pozitivní a v karanténě žádný doktor neléčí, nijak, ničím. Je to podvod.
SK

Dobrý den,
To co jste popsala není striktní, jsou to jen doporučení, ale to neznamená, že byste neměla jíst maso i když by to bylo prospěšné pro Vaše zdraví.
Chemie není dobrá, protože většinou obsahují látky, které škodí. Bylinné tinktury s alkoholem nevadí, protože je to minimální množství. Myšleno je, když, se někdo alkoholu nachlastá a opije. Bylinky a cokoliv přírodního je super. Nevadí.
Ormeos 12 je super a nemusíte ho užívat do konce, stačí týden aby se nastartovala Vaše imunita a harmonizovaly systémy. Zbytek uložit do tmy a uschovat pro případ potřeby.
Přestávka rovněž není nutná, je to jen doporučení a to ne vždy v každém případě. Stačí týden.
C 01 je obdobný produkt jako Ormeos 12, je ovšem silnější. Jinak oba obsahují nejsilnější antioxidant na světě, takže nastartují imunitu. A to je základ. Jinak působí skoro na vše a seznam by byl strašně dlouhý a kontraproduktivní.
Snad jsem odpověděl na vše.
S. Kašpar

Dobrý den,
ptát se můžete na cokoliv, není problém. Pokud chceme řešit záněty v ústech, nebo vnější obklady, kape se přímo. Jinak je lepší pro vnitřní užívání nakapat do vody, protože se lépe vstřebává v těle. Je lepší, když je esence ve tmě, ovšem nebalit do alobalu a NEDÁVAT DO LEDNIČKY.
SK

Už to do ní nedávejte, Vám by tam byla taky zima.
SK

U miminka bych to asi dělal tak, že bych do 1dcl nakapal pár kapek, zamíchal a pak tuto vodu na tampón a potírat. Lahvičku s esencí dát dítěti na noc k lůžku asi 1 m, bude na něho působit i energie prostorem.
Klient může používat do úst i Ormeos 1 ale i tu C01. Záleží na něm jak často.
O provizi a spolupráci spíše na telefon.
SK

Posílejte vaše zkušenosti, pomůžete druhým pochopit