Dobrý den Blanko,
u Orme je důležité aby nezmrzlo na led, pak by mohlo dojít ke změně polarity MP. Nemyslím si, že dopravou k tomu došlo a že produkt byl zchlazen pod bod mrazu. Takže by měl být v pořádku. Proto ho i balím do molitanu.
Co se týká vody, nemusí být lékařská, tedy Aqua Purifikata, která je samozřejmě nejlepší, ale jakákoliv čistá voda, ne ovšem minerální. Dají se použít balené vody, třeba kojenecké a pod. Ale i z vodovodu, pokud není plná chlóru a uhličitanů, pak se dá použít převařená a odstátá. Takže řešení je vždy. Jednoduše čistá voda.
Díval jsem se na výrobek Dionela FDN2. Zajímavý! Našel jsem i z čeho je složený filtr. Obsahuje aktivní uhlí. Nevím jak ovlivňuje vodu a jak mění její strukturu. Ovšem myslím si, že by to zase až tak na závadu nebylo. Klidně ji používejte.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den Katie,
U Vašeho syna je vidět, že Orme opravdu působí jak má a pomáhá. Takže u něho bych zůstal u Ormeos 6. U Vás bych přešel a doporučil Ormeos 7.
Mám jednu poznámku. Ano, do života si přinášíme jistý program života. Ale je nutné si uvědomit, že jako tvůrci můžeme vše přeprogramovat a změnit, čili jinak nastavit. Vše je jen v našem rozhodnutí a pochopení. Takže nikdo nemusí trpět, i když si to vybral jako program, a může žít úplně jiným životem. To je naše možnost volby a tu máme vždy. Výklady Karmy jsou někdy zavádějící a až nesmyslné. Energie z Orme je energie ze které vznikl veškerý život ve vesmíru, tedy jinak, je to energie tvoření. Pokud ve vás působí, můžete tvořit! Věřím, že jste pochopila.
S pozdravem SK

Dobrý den,
u Vší mamky Ormeos 3 na užívání vnitřně ano a na obklady Ormeos 1. U Vás Ormeos 1 na užívání i na obklady. Mělo by se to takto zharmonizovat u obou. Obklady z 3 nejsou vhodné, protože Mumio je jako asfatl a muselo by se pak na kůži umýt, nevstřebává se. Takže jen vnitřně.
Všechny produkty působí na vše živé, tedy i na děti. Ovšem tam používat slabší dávky. Dal bych jednu kapku do 2 dcl a popíjel v průběhu dne, tak aby se rozložila dávka na celý den. Vždy před užitím roztok zamíchat.
SK

Dobrý den,
chloristan sodný a Ormeos nejde dohromady! Nicméně nemá nic společného s minerály, které lze s m-prvky míchat, ale s odstupem. Antibiotika se dnes podávají skoro na vše a je to podvod a otázka je, jestli vůbec mají účinnost. Takže se ptám proč?
Ormeos 1 působí na organismus celkově a univerzálně, tedy řeší všechny patogeny. Není tedy nutné je doplňovat jakoukoliv jinou chemií. Naopak doporučuji bylinné doplňky a odvary, kde se pomocí Ormeos rychleji předávají kódy bylin do buněk.
SK

Dobrý den,
děkuji za úhradu objednávky a chválu. K Vašemu dotazu. Koloidní zlato nezvyšuje žádnou inteligenci a je to obchodní trik. Monatomické zlato mimo jiné inteligenci zvyšuje i vibrační úroveň. Koloid je kov a ORME je monatom. To je podstatný rozdíl. Mimochodem, pokud je koloidní zlato špatně vyrobeno, může být toxické a škodit organismu. U ORME to nehrozí v žádné formě atomů perodické soustavy.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
Aqua Purificata je dobrá. Než jsem si koupil filtrační zařízení vyráběl jsem produkty s touto vodou. Ovšem je drahá a jak kde. Doporučuji nejlépe destilku, ovšem lze použít jakoukoliv čistou vodu pokud možno s co nejmenším množstvím minerálů, hlavně uhličitanů. Chlór po hodině vyprchá. Lze použít i převařenou vodu a kapat do bylinných odvarů. Takže není doporučení závazné. Lze použít i kojeneckou vodu.
S. Kašpar

Dobrý den,
vím o co jde, kdysi jsem taky prodělával takové procedury. Elektřina všeobecně je mrtvá energie. I když magnetoterapie pomáhá, tak na 60% a tělo ji musí přeměnit na bioenergi, což přináší ztráty. Ormeos je živá energie a je v souladu s biopolem, takže působí bezprostředně. Navíc, protože má vlastní inteligenci, dobře ví co má dělat a odstraňuje příčiny ve všech směrech. A to je rozdíl zcela podstatný. Pokud nemůžete procedury odmítnout, tělo se s tím popere. BodyBody tréning vám asi spíše prospěje a posílí svaly. Obklady jsou dobré! Bolest by měla ustoupit.
S. Kašpar

Dobrý den,
ano v amerických webech se doporučuje nakapat pod jazyk. Já to nedoporučuji a o sliznici nic nepíšu. Navíc se hůře vstřebává. Já doporučuji pouze nakapat do 2 dcl vody. Tedy vnitřně. Ovšem je možné použít aplikaci i obkladem na poškozená místa. Příkladů je mnoho. Ovšem jinak to působí. Vnitřně v celém těle, kde se váže na a do buněk, kde se řeší patogeny celkově v celém těle a zevně lokálně k urychlení hojení a odstranění potíží.
S. Kašpar

Dobrý den,
teda to je otázek, ale v pořádku. Děkuji za uznání a duchovní úvod. Naprosto souhlasím. A to právě produkty Ormeos dělají, napojují na Univerzum. Nevím jesti xenon vyřeší problém. Nemyslím si, že je to až takový zázrak. Myslím si, že tomu něco chybí.
O potravinách by se toho dalo napsat mnoho, ovšem těžká rada co doporučit či nikoliv. Dnes jsou jedy ve všem. Vyvarujte se éček celkově. Víno v rozumné míře by nemělo vadit, pivo snad taky ne, ale decentně.
U menzes doporučuji, proč ne, zrovna tak při kojení a těhotenství.
Nejlepší je brát produkt na lačno ráno před snídaní asi půl hodiny a vešer rovněž po vytrávení dvě až jednu hodinu před spaním. Kratší dobu nedoporučuji, protože by se nemuselo usnout, nebo by byly divoké sny. Jde přece jen o energii.
Ano, lze přikládat obkaldy na jakoukoliv část těla. Namočit látku, nakapat pár kapek, rozetřít a přiložit a obvázat. Tam, kde to nejde, použít třeba tampón na odličování. Necht působit co nejdéle, a pokud vyschne, pipetou znovu vstříknout vodu k navlhčení pod obklad.
Ormeos lze přikápnout do jakéhokoliv odvaru z bylinek. Zvýší se účinnost.
Přeji zdraví a dlouhé žití.
S. Kašpar

Dobrý den,
Ano, to může být důvod, někteří nepozorují výrazné změny, pokud nejsou vážně nemocní. To ovšem neznamená, že produkty nefungují a taky de o to, jak jsou lidé k sobě pozorní a všímaví. Já bych doporučil Ormeos 11, aby jste si upravila vápník v těle a zharmonizovala celé tělo, viz článek u produktu. Je to jen návrh, objednat si můžete kterýkoliv z nabídky.
SK

Dobrý den,
jsem rád, že jste si zvolila naše produkty. S vodou je to problém, protože ne všude je vyhovující. Sice je pravda, že doporučuji destilku, ale není to podmínkou. Nejlepší by byla Aqua Purifikata. Ovšem dá se použít i jiná čistá voda pokud možno bez minerálů.
Kapání pod jazyk vymysleli Američané. Je možné kapky takto aplikovat, ovšem moc tuto metodu neuznávám, jen v některých případech. Ono nejde jen o energii, ale i o to, aby se snáze dostaly m-atomy do buněk a to je možné jen s vodou do zažívacího traktu. Má to své opodstatnění a důvod. Lépe to vše funguje. Ano na lačno tak půl hodiny před snídaní. Pokud si objednáte, rád se dozvím výsledky. Děkuji.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
nějaké lahvičky ještě na skladě mám, ovšem změna obalu má své opodstatnění a důvod. Hlavní je, že se obsah produktu nesráží. jak jsem popsal na eshopu, PE lahvičky jsou naprosto nezávadné. Jinak bych si nedovolil je používat. Ovšem pokud je to Vaše výhradní přání, budu ho respektovat.
S. Kašpar

Dobrý den,
děkuji za uznání a jsem rád, že na sebe myslíte. Objednat můžete cokoliv co je v nabídce, ovšem platina tam není. Nevyrábím produkty z kovů, to je podvod. Nevyrábím koloidy, ale živou hmotu a to je podstatný rozdíl. Nabízím produkty s báječnou působností. Stačí jen prostudovat, číst, poslouchat své srdce a vybrat. Případně můžete zavolat, nebo napsat a rád Vám poradím.
S. Kašpar

Dobrý den,
ono se těžko doporučuje, protože všechny působí báječně. Asi bych v prvním případě zvolil Ormeos 10. Ve druhém co se týká syna….hm. Je mě líto, že se lidé ozvou až až. Chemoterapie je zabiják, bohužel. Doktoři odstraňují důsledek tím že zabíjí buňky včetně těch zdravých. Neodstraňují příčinu, proto se rakovina u onkologických pacientů po čase vrací a nakonec…. Zajímavé řešení, které vydělává neskutečné peníze. Problém je ten, že chemie a živá hmota v produktech se neslučují a je jasné proč. Proto nejde užívat obojí zároveň. Až si prodělá to peklo aplikované lékaři, měl bych řešení. Mám nový produkt, který není zatím v prodeji a bude dražší než obvykle. Pokud budete mít zájem stačí napsat.
S. Kašpar