Recenze na Disky Alkywan

Chci vás seznámit s novými báječnými výrobky, které se objevily na Českém trhu. Jedná se o disky, vyrobené z plastu, které mají mezinárodní certifikát zdravotní nezávadnosti. To je sice pro trh zásadní a potřebné, ale důležité je, co tyto disky obsahují, jaké je jejich použití a účinnost.

Alternativní rozbor jsem provedl proto, abych vás mohl seznámit i s jinými poznatky o těchto produktech. Nejsou vědeckým rozborem, není účel někoho o mých poznatcích přesvědčovat a ani není mým cílem, abyste mé recenzi věřili. Není podstatné, jak jsem k těmto informací přišel a jakou metodou jsem je zjistil. Není podstatné vědět, kdo disky vyrábí, ani kolik lidí za vznikem figuruje. Důležité je, že si po zvážení můžete disky objednat a koupit a až do smrti můžete využívat jejich schopnosti a účinky. A nejen vy osobně, ale všichni kolem vás. A účinky a působení je nesmírně důležité pro pochopení, jaká báječná možnost se vám nabízí.

Musím přiznat, jak jsem se dozvěděl, že s působením a účinností i samotnou hmotou uvnitř disků mají problém samotní vědci a musím konstatovat, že vyzařování polí a frekvencí je nad rámec a chápání současné fyziky. Je to podobné, jako u produktů Ormeos. Jde o živou hmotu, která vyzařuje energii s vlastní inteligencí. A to zatím nemůže současná fyzika přijmout. Je nesporným faktem, že účinnost a působení bylo prověřováno a je skutečné a nesporné. Konec konců, přesvědčit se můžete sami.

 

Disk MAGNETIC

disk magnetic

 

Je vyroben z ABS plastu. Uvnitř je koule z živé hmoty. MP naměřeno 220m. Jeho použití je dna koupele do vany.

Když si člověk umístí tento disk do vany na koupel, začne vydávat, vyzařovat,  pulsní bzučivou rázovou energii a začne čistit vodu, zbaví ji všech nežádoucích škodlivých chemikálií, bude voda měkčí a čistější. Pak začne nabíjet vodu léčivou pozitivní magnetickou energií. Když se člověk ponoří do této vody, zbaví ho negativních energií a povlaků, třeba i kyselosti kůže, budou ho přes kůži nabíjet pozitivní léčivou energií až do hloubky k orgánům a harmonizovat. Po koupeli se mohou cítit někteří lidé příjemně unaveni, a to z důvodů očištění, ovšem jen na chvíli protože každý po zhruba 20 minutách bude tak nabitý, že bude energií svítit jak žárovka. Není to myšleno doslova! Působí i na zuby. Po vypuštění částečně čistí i odpady. Vzniká i pozitivně nabity vzduch v koupelně po určitou dobu zůstává.

 

Disk BEAUTY

disk beauty

Je vyroben z ABS plastu. Uvnitř je koule z živé hmoty. MP naměřeno 220m. Jeho použití je na koupele do vany.

V okamžiku, kdy se stane člověk majitelem tohoto disku a vezme ho do ruky, začne se aktivovat a pracuje na člověku a okolí. Vytvoří kolem kouli stříbrno zlatavé energie a rozprostře se do prostoru v podobě vířící galaxie. Čistí to nejen člověka a prostor, ale když se dá do vody ve vaně, nebo umyvadla, působí stejně jako na vzduchu a vytváří na povrchu kůže léčivou světelnou energii. Ozdravuje a harmonizuje buňky, omlazuje, nabíjí, léčí, působí na vlasy a podporuje růst, tak, jako by si na kůži natíral stříbrno zlatý film světelné energie, která na něho blahodárně působí. Tato energie prochází i do hlubších vrstev těla a tak působí v podstatě na všechny vnitřní orgány. Žena po relaxační koupeli bude z vany a koupelny vycházet jak zřivá omlazená bohyně, energie ji bude chránit a bude působit ještě několik hodin. Bude měnit i její psyché do klidu a harmonie, pohody, zbaví se nervozity a stresu, bude klidná a sebevědomá, laskavá, uklidněná. Bude tuto energii vyzařovat i do okolí.

Energie bude řešit kromě omlazování i kožní problémy. Pokud žena bude toužit po potomkovi, bude vnitřně v orgánech rozvíjet pohodu, harmonii a ženskost, tedy zvýší i sexuální apetit. Takže může řešit u ženy problémy s početím, protože energie pohlavní orgány připraví a stanou se více funkční. Bude dávat do pořádku i páteř po celé linii až do hlavy, kde bude pozitivně působit na psychické problémy. Bude ho povznášet, probouzet inteligenci. Kromě omlazení bude otvírat srdeční čakru, harmonizovat ji a dávat do stavu jak má být v plné ženskosti a citovosti.

Pokud se bude v této vodě koupat muž, bude působit obdobně, ovšem v mužských energiích. Sílu a pevnost svalů, mužský apetit.

Disc POOL

disk pool

Je vyroben z ABS plastu. Uvnitř je koule z živé hmoty. MP naměřeno 220m. Jeho použití je na koupele do bazénu.

Když se tento disk umístí do bazénu, vystřelí kužel energie a rozprostře se do okolí. Aktivuje vodu, bude ji čistit, účinnost bazénových chemikálií bude zesilovat a upraví tak, aby eliminovala škodlivé účinky na člověka. Nabité molekuly vody budou pozitivně působit na člověka po všech stránkách, řešit zdravotní potíže a harmonizovat, dávat sílu, nabíjet energií. Zmagnetizovaná voda bude vyzařovat i do okolí a vytvoří jako by světelnou kupoli, chránicí kryt nad bazénem a vše se bude cítit v okolí příjemně.

 

Disk DEFENDER

disk defender

Je vyroben z ABS plastu. Uvnitř je koule z živé hmoty. MP naměřeno 220m. Jeho použití je na přetransformování GPZ a PGZ včetně elektrosmogu.

Když se stane člověk majitelem tohoto disku, v prostoru, kde bude umístěn, z disku směrem nahoru vyrazí a vytvoří se do vrchu světelný kužel stříbrné barvy, který začne vířit a na způsob výbuchu se rozšíří po celém prostoru místností, domu, bytu do okolí. Vytváří energii, která čistí prostor od všech negativních energií, GPZ, PZ, elektrosmogu a různého elektromagnetického záření a to ze spodu, z boku,  z hora, tedy ze všech stran a eliminuje tak, aby energie neškodily ničemu živému. Týká se to všech zařízení a technologií, vifi, mobily, internet a to až na 50%. Čistí i vzduch a nabíjí pozitivní energií všechny rozptýlené molekuly, takže harmonizuje prostor a lidi se budou cítil lépe a i spánek bude kvalitnější a velice dobře působí na děti a třeba i na plicní choroby. Měla by chránit i proti astrálním útokům a negativním vlivům zvenčí. Pokud budou chtít zaútočit, tak jako by narazili na skleněnou stěnu a neprojdou dovnitř. Tento disk působí i zdravotně, takže se snaží řešit problémy a patogeny v těle.

MP = 220m

 

Disk DEFENDER Intensive

 

Je vyroben z ABS plastu. Uvnitř je koule z živé hmoty. MP naměřeno 300m. Jeho použití je na přetransformování GPZ a PGZ včetně elektrosmogu.

Když se stane člověk majitelem tohoto disku, v prostoru, kde bude umístěn, z disku směrem nahoru vyrazí a vytvoří se spirála, která následně nahoře přejde do trychtýře a v podobě gejzíru jako sopka sjede dolů a vytvoří světelnou energetickou kouli. Ta se pak rozprostře do šíře a chrání dům a místnosti a vše co je uvnitř od GPZ, PGZ. Nechrání jen od energií ze spodu, ale i od energií shora, tedy od jakéhokoliv záření i kosmického. Tyto energie pak nepůsobí na organismus negativní energií. Týká se to i elektrosmogu, všech zařízení a technologií, vifi, mobily, internet a to až na 100%. Problém je ten, že tyto technologie jsou uvnitř vytvořeného pole, ovšem zvenčí je ochrana zabezpečena včetně 5G, ale u tohoto agresivního záření na 80% protože jde o velmi silné záření. Magnetické pole je stabilní ale působí razantněji. Dokonce lidé, kteří jsou pod vlivem této energie jsou chráněni po určitou dobu i když toto pole opustí na několik hodin.

Dokonce tato energie by měla odpuzovat hlodavce, komáry a muchy, kterým se tato energie nelíbí. Měla by chránit i proti astrálním útokům a negativním vlivům zvenčí. Pokud budou chtít zaútočit, tak jako by narazili na skleněnou stěnu a neprojdou dovnitř. Ovšem pokud je už člověk napaden a donese si je domů, má je uvnitř, není jednoduché se jich takto zbavit. K tomu účelu funkčně by měl být použit fialový disk.

Tento disk působí i zdravotně, takže se snaží řešit problémy a patogeny v těle. Tento disk je silnější, takže u lidí s kardiostimulátorem by mohli nastat problémy, ne ovšem radikální. Po ně je vhodnější první verze zeleného disku. První tři dny budou cítit takové mravenčení, jaksi nesví, ale pak to pomine. To se týká lidí i s kovovými implantáty. Energie se snaží odstranit cizí těleso v těle a působit na srdce, či jiné části těla, aby bylo zdravé. Nedávat disk pod postel a být v bezprostřední blízkosti. Na noc je dobré, aby disk byl z dosahu aspoň v jiné místnosti asi 5m. Naprosté bezpečí je 25m.

Prostoru vytvořeného diskem se budou dokonce vyhýbat negativní lidé a nebudou chtít jít dovnitř, protože se nebudou cítit dobře.

 

MP = 300m

 

 

Disk GUARDIAN

disk guardian

Je vyroben z ABS plastu. Uvnitř je koule z živé hmoty. MP naměřeno 220m. Jeho použití je na ochranu před negativními vlivy do auta.

Když se vloží disk do auta, vytvoří se z disku zářivá žlutá kupole energie kolem a vytváří ochranu do okolí. Takže působí i na auta kolem v dosahu energetické kupole, na lidi a na vše živé. Kolem jedoucí řidiči se budou snažit tomuto zářivému poli energie vyhnout. Bude tedy chránit před kolizí a havárií, a pokud přece jen k nějaké dojde, nebude mít tragické následky. Jednoduše, všichni a všechno se bude chtít tomuto poli vyhnout, tedy i zloději a jiní záškodníci. Dokonce ani psi si nebudou chtít auto značkovat a kuny bude odpuzovat.

Dokonce bude působit i na hmotu auta, na lak na povrchu a opotřebení. Energie bude působit i na chod motoru, opotřebení a úsporu paliva. Řidiče bude usměrňovat k větší soustředěnosti a harmonii a pozornosti, rychlejším reakcím a předvídání, bude energií nabíjen a nebude cítit únavu.

U elektromobilů, který je v podstatě Faradayova klec, je vytvářeno elektromotorem a bateriemi elektromagnetické pole včetně elektroniky, tedy elektrosmog, který neprospívá živému organismu, tedy člověku a zvířatům. To může mít neblahý vliv na zdravotní stav, ale i na řidiče v průběhu jízdy. V podstatě je touto energií vysáván. Tento disk a energie vyzařovaná z něj vytvoří uvnitř, tedy nejen zvenčí, ochranu a to tak, že vytvoří ještě jednu energetickou kouli uvnitř auta a oddělí od elektromagnetického pole elektromotoru a baterií. Energie z disku ovšem bude působit i na elektromotor a baterii tak, že bude docházet k úspoře energie, větší efektivnosti, výkonu a tím i dalšímu dojezdu.

 

Prodejce: https://alkywan.com/cs/