Dobrý den,
příčin bolestí zad může být mnoho. Sám to mám za sebou. Akáša je báječná, ovšem na bolesti zad je lepší Ormeos 1. Aspoň z vlastní zkušenosti. Používám ji následovně: Vezmu si plátýnko, přeložené, např. kapesník a namočím ho vodou, tak aby z něj nekapalo. Nejlepší je použít zmagnetizovanou vodu kapslí. Pa látku nakapu několik kapek Ormeos 1 a rozetřu. Pak se přiloží na postižené místo. Na záda ještě použiji, aby nepadal pružné obinadlo a kapesník pak překryji igelitem. Aby se nemuselo vše sundávat, nakapu pod kapesník pipetou nebo stříkačkou trochu vody pro zvlhčení při vysychání. Nejlepší je aplikaci použít na noc. Pokud je nutné pokračovat několik dní, dokapejte pár kapek jedničky. Někdy a jak u koho, to zabere po několika hodinách. Někdy je potřeba několik dní. Mně to i rodině pomohlo a to i na klouby.
Běžně na obklady lze použít magnetickou vodu, kterou si vyrobíte sám pomocí kapsle. Je nerozpustná! Takže dolíváte, odlíváte pořád dokola a můžete ji vypít s celou rodinou i domácími zvířaty či rostlinami kolik chcete. Je to dobrá prevence a nabíjí vás energií. Doporučuji tedy obojí,ale rozhodnout se musíte sám.
Voda od včel je báječná nabitá bioenergií, ovšem naše produkty vyzařují energii na vyšší úrovni.
S. Kašpar

Dobrý den,
Jste první kdo má takový dotaz, asi proto, že ostatní nemají odvahu. Nevím co jste všechno na stránkách prostudovala. Pokud jste přečetla články u každého produktu, jak energie hmoty působí, tak by Vám došlo, že působí na všechny potíže. Každá působí individuálně, má jiný postup a zaměření. Ovšem všechny bez rozdílu působí postupně komplexně do úplného zdraví a harmonie. A to všech orgánů a buněk a DNA. Pro mnohé je to naprosto neuvěřitelné, ale je to tak. Takže není nemoc či porucha, která by nešla napravit. Energie řeší příčiny a tím i důsledky. Zdravotnictví je zaměřeno pouze na důsledky. Nemohu Vám ovšem garantovat, že se Váš problém podaří odstranit, i když ta energie hmoty se bude snažit. Je ve hře mnoho dalších faktorů, které to mohou ovlivnit a to je na každém z nás, jakým životním stylem
žijeme. Asi by to chtělo podrobnější konzultaci, třeba po telefonu, pokud vyhovuje. Jinak se při výběru produktu po prostudování snažte řídit intuicí.
S. Kašpar.

Dobrý večer,
pod jazyk kapou Američani a já to zavrhuji. Kapat do vody tak 2 dcl a pak pít.

Dobrý den,
děkuji za uznání a jsem rád, že na sebe myslíte. Objednat můžete cokoliv co je v nabídce, ovšem platina tam není. Nevyrábím produkty z kovů, to je podvod. Nevyrábím koloidy, ale živou hmotu a to je podstatný rozdíl. Nabízím produkty s báječnou působností. Stačí jen prostudovat, číst, poslouchat své srdce a vybrat. Případně můžete zavolat, nebo napsat a rád Vám poradím.
S. Kašpar

Dobrý den,
ono se těžko doporučuje, protože všechny působí báječně. Asi bych v prvním případě zvolil Ormeos 10. Ve druhém co se týká syna….hm. Je mě líto, že se lidé ozvou až až. Chemoterapie je zabiják, bohužel. Doktoři odstraňují důsledek tím že zabíjí buňky včetně těch zdravých. Neodstraňují příčinu, proto se rakovina u onkologických pacientů po čase vrací a nakonec…. Zajímavé řešení, které vydělává neskutečné peníze. Problém je ten, že chemie a žívá hmota v produktech se neslučují a je jasné proč. Proto nejde užívat obojí zároveň. Až si prodělá to peklo aplikované lékaři, měl bych řešení. Mám nový produkt, který není zatím v prodeji a bude dražší než obvykle. Pokud budete mít zájem stačí napsat.
S. Kašpar

Dobrý den vážený pane Kašpar,
konečně jsme trošku solventní a mohu si objednat, zítra ještě jdu na rozbor krve (o Vánocích jsem se trochu osypala a i vysypala: o)), možná mi něco chybí, tak hned po výsledku si vezmu od Vás… zlato nebo Mg… nebo zinek.. pokud je to dle Vašich zkušeností jedno, pošlete mi to, co Vás při četbě tohoto e-mailu napadne.
Velice děkuji za trpělivost a zdravím Vás, přeji pohodový nový rok, díky,

Já nedoporučuji kapání pod jazyk. Míchat je s vodu má své opodstatnění a to, že m-atomy jsou rozptýleny ve vodě a lépe se vstřebávají do těla přes trávicí systém. Může být jakákliv čistá voda. Nicméně můžete si vzít dvoulitrovou flašku sebou.

K Vašemu dotazu.
To, že to ví, co vyrábím a proč, Galaktická Federace Světla o něčem svědčí. To znamená, že to ví celá Galaxie a taky, že to je jistý plán pro lidstvo, aby jim bylo pomoženo a změnil se tok evoluce. Je to něco výjimečného, co asi málo kdo to dokáže pochopit. V podstatě s touto účinností jsou to jediné produkty na Zemi. Neptejte se proč zrovna já. Nevím to.

Dobrý den,
děkuji za Váš projevený zájem a vážím si toho, že jste ochotni pro sebe něco udělat. Kupodivu, i když mám řešení na současnou krizi, přesto není zájem. Zvláštní.
Ano, Ormeos 11 je na regulaci vápníku. Ovšem přesto bych doporučoval začít jedničkou. Navíc bych byl rád, abyste zvážili připravovaný do prodeje produkt Ormeos 12, který je oravdu silný a všestraně účinný, jako rezervu pro nenadálé případy. Dnes se už produkty mohou skladovat déle a není nijak stanovena spotřební doba. Tento produkt je podobný jako ten, který jsem vyrobil před tím. Ten má označení C 01, ale obávám se dát ho do prodeje. Ten viry zabíjí. Ale nejen to, je opravdu na vše. Tyto produkty jsou ovšem dražší, protože je náročnější výroba. Zato jsou nejúčinější a obsahují kromě živé hmoty nejsilnější antioxidant na světě. Je to jen na Všem rozhodnutí.
Takže doporučuji začít jedničkou a pak 11.
S pozdravem a držte se.
S. Kašpar

Dobrý den,
ano, tak to u některých lidí chodí, kteří mě potřebují tak mě najdou. Nejste první. Je to dobře. Děkuji za uznání.
Chvátala a jeho stránky znám od vzniku. Nicméně jeho článek o monatomech se neslučuje s realitou a v některých bodech je zavádějící. Ale nechci to posuzovat. Myslím si, že jsem hodně daleko ve výzkumu a poznání, abych mohl posuzovat.
K Vašim otázkám. Rakovina je prevít a udivuje mě, že se málo o tomto onemocnění ví. Hlavně že se léčením mnoho lidí zabíjí. Rakovina kostí se špatně léčí. Tedy aspoň podle lékařů. Nevím, jestli je to pro Vás nebo pro někoho jiného. Nicméně bylo by dobré toto onemocnění osobně konzultovat a postupně probírat projevy. Není to jednoduché. Nemoc může mít mnoho příčin i takové, které věda neuznává, nicméně mohou být pro vyléčení zásadní.
Je pravdou, že to co aktivuji, je v podstatě živá hmota s energií, která má vlastní inteligenci. Vím, že to je nepochopitelné, ale lze to pochopit při působení na člověka. Tyto energie si sami řeší problémy a podle základního programu Tvoření opraví v těle i mimo, v energeticko- informačním poli vše, co tam nemá být nebo je poškozeno. Ovšem nesmí do toho zasahovat svobodná vůle člověka, což může působit jako brzda nebo blok. Snad jste pochopil.
Na tuto rakovinu, uvedené hmoty a produkty jsou nedostačující. Mám jiný, neoficiální. Nemohu ho dát na trh. Působí na vše a je silný. Řeší i současnou pandemii a to za tři dny. Nikdo ho nechce. Takže ten bych doporučil. Označení C 01.
Připravuji produkt na eshop s označením produktu Ormeos 12. Ten by měl aktivovat imunitu na 100% a mnoho dalších věcí. Je opravdu dobrý.
Vodíková voda. Hm. Jsou přípravky které aktivují vodík a tedy obohacují vodu na H2+. Tato voda s tímto vodíkem má vynikající účinky na zdraví.
Ovšem Ormeos kapsle přemění pomocí +MP na monatomický vodík, který je daleko účinnější. Takže je zbytečné používat něco, co je na nižší úrovni.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
pokud se užívají kapky dvakrát denně, tak si vzít sodu v poledne nevadí. Ne ale s produktem. Mimochodem, soda se užívá proto, aby se zvýšilo pH což všechny produkty dělají samy, takže sodu není potřeba užívat.
Kapsle je malá a ta větší je disk!
Eletrosmog na kapsli ani disk nepůsobí, stačí dva metry. Oba produkty vyzařují MP neomezeně. Používám třetí rok a bezezměny. Všechny produkty vyzařují MP takového charakteru, že jistou část přetransformují do plusové energie, takže na ně nepůsobí, respektive vytváří takovou energii, která se ochrání a tím i Vás. Je logické, pro jistotu se těmto spotřebičům vyhnout z dosahu.
Voda má stejné parametry bez ovlivnění stále. Měřil jsem to.
SK

Dobrý den,
magnetickou vodu z kapsle můžete míchat se všemi produkty, tzn. můžete je nakapat do této vody ve skleničce. Disk, třeba do bazénu můžete dát do sáčku z umělé hmoty, nebo uzavřít do plastové krabičky. Nabíjí to stejně a disk není znehodnocen chemií.
Ano, používal jsem vodu Rajec, ale také asi nejlepší je Fromin.
Nejde o to, jestli se zanese nebo ne, jde o to, že se zmagnetizuje a je tak v podstatě léčivá.
SK

Dobrý den,
není to tak, jak se na mnoha místech popisuje. Takže postupně.
Nemusíte mít pauzu, klidně můžete brát naše kapky celý život. Přestávka, nebo pauze může být, ale nemusí. Magnetickou vodu můžete pít co hrdlo ráčí pořád, dodává energi. Ničemu neškodí, naopak pomáhá. Běžný pitný režim.
Máme produkt Ormeos 3 – mumio. Pokud berete mumio, stačí k tomu Ormeos 1. Ovšem doporučuji mumio rozpustit ve vodě a pak nakapat 1. Je to lepší. Nesnáším formy prášků! Málo kdo si uvědomí, že rozpustnost je omezena a tudíž i vstřebatelnost.
K ORME mohu s čistým svědomím dodat potvrzené výzkumem. Většina produktů, které údajně mají obsahovat m-prvky, tedy mají být ORME ve skutečnosti jsou jen hydrochloridy prvků zpracované chemicky, tedy v podstatě koloidy. Je to podvod, protože o tom nic neví, zkoukli nějaká videa s návodem nebo přečetli nějaké články a mysleli si, že vydělají miliony. Sám Hudson prohlásil, že to co se prodává na trhu, nemá nic společného s jeho objevem ORME. On sám jakýkoliv produkt neprodává, což je zvláštní. Podle mého objevu, věechny tato produkty mají – MP, což mají všechny kovy v jakékoliv podobě. Dělala jsem měření některých produktů na trhu a měly – MP. Takže platí co jsem napsal výše. Pravé ORME má vždy +MP, protože netvoří při aktivaci mřížkovou soustavu jako kovy a má keramickou podobu. Rozdíl je samozřejmě i v účinku. Je spoustu zvláštností a rozdílů v atomární struktuře.
Takže ano, produkty které nejsou ORME jsou pro člověka nebezpečné a mohou ho poškodit. Dokonce i dávkování je důležité. Američani berou jejich produkty po lžičkách, nebo v suché podobě rovněž ve větších dávkách. Proto se u některých lidí objevilo Haló, tedy hušení v uších a pod. Jsou to nesmysly!
Jejich produkty mají -MP do jednoho metru, což je typický příklad kovové formy. Naše produkty mají +MP desítky metrů i přes sto metrů. Proto není radno dávkování přehánět a dbát doporučení.
Takže tak nějak. Ono je to složitější, než se dá popsat v pár větách.
S pozdravem S. Kašpar

Zdravím pane F.,
abych napsal pravdu, jsem překvapen. V kapsli je stejná hmota jako v kapkách a má stejné MP. Takže nedokážu pochopit, proč taková reakce a proč pociťujete takový nával energie. Za celou dobu se to nestalo a jste v podstatě první. Neznám důvod, proč to tak je.
Zkuste udělat pokus. Z tě magnetizované vody odeberte pár kapek a kápněte je do čisté nemagnetizované vody třeba do dvou deci. Prověřte účinky této vody a působení. Zajímalo by mne co se změní a napište mě to. Děkuji

Dobrý den,
je toho hodně a mám návrh. Bylo by dobré a asi praktické, kdyby jste mě zavolala na můj mobil a projednali co je potřeba. Nebo je i možnost, napište mě vaše číslo a já zavolám Vám.
mobil: 773674301
S. Kašpar

Imunita

Přemýšlel jsem o dnešní situaci světového dění destabilizace a invazi, která se podobá hromadnému útoku sarančat. Strach, chaos, nedůvěra, obavy, nejistota a u některých i zoufalství. Epidemie koronaviru. Nejhorší je, že se tvrdí, že není protilék a možná až za rok. A tak mě napadlo, že v tom všem musí být nějaký temný záměr. Nebudu raději zabíhat do detailů, jistě mnozí chápete.
Vážení přátelé, lidičky, proberte se! Je to jen virus a na každého takového prevíta je protilátka, kterou dokáže tělo vytvořit během tří dnů. Jen k tomu musí mít naše imunita podmínky. Ta bohužel u většiny není. Proč? Protože z devadesáti procent populace trpí nedostatkem magnetismu a to se ví, a je vědecky potvrzeno, už od padesátých let minulého století. Dnes je stav daleko horší než tehdy díky prostředí a technologiím, které jsme si za tu dobu vytvořili a tím i oslabily imunitu. Proto je populace více a více nemocná.
Tělo je schopno si vytvořit protilátky proti jakémukoliv útoku proti našemu organismu!
Takže jak na to? První podmínkou je dostatek magnetismu, tedy bioenergie. Druhou podmínkou je posílení imunity. A třetí je vyrovnání pH krve, které souvisí s obojím. Možná zapochybujete a pomyslíte si, že to nemůže být tak jednoduché. Uvedu příklad.
Před asi sedmnácti lety jsem trpěl na chřipku a respirační choroby. Klasicky dvakrát do roka jsem onemocněl. Problém byl ten, že mě onemocnění sedlo na plíce a nemohl jsem se tři měsíce z toho dostat a kašlal a kašlal. Takže jsem promarodil půl roku. Začalo to rýmou. Tu jsem odstranil během dne až tří proplachováním dutin slanou vodou. Pak mě virus sjel do krku. Tam jsem ho zlikvidoval česnekem a pak virus sjel do dýchacích cest a konec. To už nešlo léčit. Až jsem uviděl film o antioxidantech, jak posilují imunitu a prodlužují život. Prostudoval a začal aplikovat. A od té doby nevím, co jsou virová onemocnění, jako je třeba chřipka. Takže sám sobě jsem dokázal, že tělo, pokud má podmínky, dokáže si vytvořit protilátky i proti zákeřnému viru chřipky, který je rok od roku silnější a proto musíme vyvíjet a konzumovat silnější antibiotika, která nás na druhou stranu zabíjí. Já jsem důkazem, že to funguje!
Abych vás nezatěžoval mnoha větami, protože lidé jaksi v dnešní době nechtějí číst. Nechápu! Zkrátím to. Koronavirus jde porazit! A mohu vám poskytnout k tomu prostředky i návody. Především je potřeba posílit magnetismus a ten získáte pomocí nerozpustné kapsle vyzařující pozitivní magnetické pole. A když ji dáte do džbánu s vodou, tuto vodu nabíjí, protože voda je akumulátor energie, a tato voda řeší zdravotní potíže minimálně na šedesát nemocí, posiluje imunitu a harmonizuje tělo. Především, při pravidelném aplikování pitného režimu vám doslova tato živá voda dodává energii. Takže jde o účinnou magnetoterapii! To lze použít jako prevenci.
Další posílení a prevenci, hlavně v této době, je užívání produktu Ormeos 1. Je univerzální a v podstatě působí na vše. Hlavně co dnes potřebujeme, posílí imunitu a harmonizuje celkově tělo a všechny systémy. Odstraňuje v těle vše, co v něm nemá být, tedy i viry. K doplnění doporučuji užívání aspoň dvakrát týdně směs vitamínů, antioxidantů. Vitamím A. komplex vitamínů B a to Pangamin, C, D, E, Q10 a kyselinu listovou. To vše nakupte jednotlivě a pokud možno silnější. Nekupujte nějaké komplexy! Jinak klidně jakékoliv další antioxidanty, kterých je celkem dost. Všechny tyto vitamíny do hrsti a zapít naráz. Doplnit také můžete odvary z bylin a jako příklad třeba Čagu. I když jsou tyto vitamíny vyráběny synteticky, fungují! Ne jinou chemii! Skutečně Ormeos 1 používám skoro na cokoliv a funguje to.
Pak další k hlídání imunity je kontrola pH krve, neboli moči. Lakmusové papírky v drogerii nebo lékárně. Pokud klesne pH pod 7, zredukovat sodou bikarbona. Pokud klesne pH pod sedm, přestává fungovat a je oslabena imunita!
No a pokud skutečně onemocníte koronavirem, i na to mám řešení docela radikálním produktem, ale to jedině osobně. Takže nebojte, vše se dá řešit, jen chtít. ŘEŠENÍ EXISTUJE! Je to jen na vaší vůli a rozhodnutí. Žádný strach, stres, chaos není potřeba. Klíče jsem vám předal, teď jen odemknout.
Stanislav Kašpar

Dobrý den,
Na různé drobnosti používám skutečně Oreos 1, dokonce i na srůst kostí s Mumiem i když bych mohl použít přímo Ormeos 3. Omo totiž všechny produkty Ormeos 1 – 5 jsou pořád 1, ale s přídavky na specifika. Takže ano, Je v podstatě univerzální, je to přece zlato. Takže jak jsem psal 1 + antioxidanty rychle harmonizuje imunitu a její aktivaci. Zároveň doporučuji k nastartování magnetické energije jako základ, pokud by chtěl někdo použít jiné produkty od 6 nahoru.
Kapsle je nerozpustná, tekže těžko říct kolik let nebo desítky let. Není zatím zkušenost. Měla by vydržet dlouho a to se týká především MP. To je stálé a neměnné. Vždyť by to měla být pulzní energie nulového bodu. Energii, tedy elementární částice si berou z okolního prostoru. Takže pořád.
Ten poslední a zatím nejlepší co jsem vyrobil? Je neoficielní! Protože nemohu napsat na co vše působí. Jednoduše na vše! Skutečně a radikálně. To je co se týká energií. A součástí toho v obsahu je nejsilnější antioxidant na světě. Takže není k tomu nutný další konentář. Proto je to velmi účinné mimo jiné na viry, bakterie, plísně. Má to 110 m +MP. A je siný. Vím jak to řeší současný problém, ale nemohu s tím vyrukovat, nemíním být obětí politiky. Snad chápete. Například stačí pár kapek do roušky a jste chráněn při vdechování. No a uvnitř? Radikálně. Prostě všechno co nemá být v harmonickém těle je likvidováno! Rád bych pomohl komukoliv, ale jen na základě osobního doporučení. Snad jsem Vám dostatečně odpověděl.
S. Kašpar

Zdravím,
to Vám tedy nezávidím. Nicméně vše jde řešit, pokud má člověk vůli cokoliv změnit. Takže jste na dobré cestě. Zdravotní stav je odrazem Vaší rozhozené duše. Důvodů může být mnoho. Všechny produkty harmonizují. Ovšem doporučil bych Ormeos 7. Pak uvidíme kam pokročíme. Dležité je, že chcete a uvědomujete si Váš stav. To je základ. Energie z produktu Vám pomůže srovnat rozhozené energie energeticko informačního pole. Potřeboval bych postupně konzultovat Vaše změny, abychom mohli volit další postupy. Jako další Vám asi doporučím další produkt na posílení imunity. Uvidíme.
SK

Dobrý den,
tak to mám opravdu radost že dochází k pozitivním změnám a děkuji. Bude to lepší. A poud chcete a máte z toho radost, poděkujte té energii a nahoru do Univerza, protože Vám otevírá kanál propojení. A ty prsty je potřeba fotit postupně ve změnách.
Mějte se krásně
Stanislav

Dobrý den,
nevím, asi je to reakce na čištění a opravu. Chvíli to trvá, než se vše zharmonizuje. Důležité je nedávat projevům energii a nechat energii z produktů volně působit. Jde o to, aby nedošlo k přetransformování energií na bolest a nemoc, tedy na programy, které už byly ve vás vytvořeny. Ta energie ví co má dělat. Dejte jí volnost a podpořte ji. Zlepší se to. Faktem je, že každý to prožívá jinak, individuelně. Ale nikdy nedochází k poškození, jen kdyby jste to sama připustila. A na druhou stranu, nenechte se ovládat cizími energiemi. Tedy nenechte se vytáčet.
Snad jste pochopila
SK

Zdravím,
nechápu, proč taková reakce a zda je vůbec způsobena produktem. Jste první. Zkuste jen jednu kapku dvakrát denně, nebo jen jednu kapku denně. Možná je to pro Vás silné. Každý to prožívá jinak. Nevím co na to říct. Pokud se to nezmění, příčina je asi jinde.
SK

Zdravím,
konzultovat můžete cokoliv se mnou, jiného tu nemám, než sebe. Držím palce v posunu. Ono stačí někdy pouze rozhodnutí naší vůle. S užíváním to není jednoznačné. Je to individuelní, protože každý jsme jiní a každý má jinou vibrační úroveň. Někomu stačí kapka a prožívá superlativy a někdo užije deset kapek a necítí nic. Takže intuice je dobrá volba. Po 11 doporučuji 10.
Klidně pište své otázky, rád odpovím anebo můžete konzultovat i pomocí mobilu. Volba je na Vás.
SK

Dobrý den,
Výroba je méně náročná
SK

Dobrý den,
je to opravdu dilema. Když si přečtete článek „Magnetoterapie“ pochopíte jak magnetická energie funguje. Hlavně v kardiovaskulárním systému. Tuky v krvi a hustá krev se slepenými krevními destičkami je nedostatek magnetismu a živin. Lékaři to řeší ředěním krve, což je ehm….. odstraňování důsledku a ne příčiny. Tedy je to blbost. Pokud je dostatek magnetismu, krev je zdravá, nevytváří se tukové vrstvy v cévním a žilním systému. Krev vypadá řidší, ale není to tak, je jen normální. A do toho by se dala chemie na ředění krve. Je pak nebezpečí vnitřního krvácení. Jak to řešit nevím a nemohu poradit. Nemohu Vám napsat aby nebrala prásky na ředění krve a brala Ormeos 1. Nevyrábím produkty na chemické platformě. Proto jsou naprosto nezávadné a nemají žádné vedlejší účinky. Ne jak farmacie.
Přestávku mít nemusíte, není to nutné. Po využívání jednoho, můžete přejít na jiný. Otázka je, k jakému účelu který produkt chcete a co od něj chcete očekávat. Možná by bylo dobré si jednotlivé články o produktech přečíst a nechat to třeba na intuici. Nic o Vás nevím a tak nemohu radit. Magnezium můžete.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
není pravdou, že nemám pozitivní vazby, naopak. Některé odezvy jsou dokonce v superlativech. Zkušenosti jsou bohaté a různorodé. Vždy je to individuální. Co se týká odezvy, za těch několik let, co tyto produkty nabízím, byly z této řady zákazníků pouze dvě negativní a to ještě ne zcela oprávněné. Lidé nechtějí popisovat své poznatky a nechtějí je ani zveřejnit. Raději zavolají.
Vazy se velice špatně hojí a mám s tím vlastní zkušenost. Problém je ten, že mozek odpojí v nastalém traumatu funkčnost a musí se znovu naučit jej zapojit. Cvičením se paměť a funkce obnoví. To vám vysvětlí a potvrdí každý lékař. Mě to trvalo půl roku a to o půl roku dřív, než je obvyklé. Za měsíc tedy nic nevyřešíte. Na obklady je dobré použít postup, že se obklad namočí a na něj nakape asi deset kapek a rozetře. Obklad by měl být stále vlhký. Po třech dnech zase kapky přikápnout.
Já použil Ormeos 1 na zlomená žebra a klíční kost a Mumiem a srostly do tří týdnů. Takže to funguje a docela dobře a na mnoho dalších případů.
Jsou lidé a jejich nemoci, které se špatně ovlivňují a odstraňují. Příčina je ovšem v jejich vědomí a mysli a především nastavených programech a blocích. Tito lidé ovšem chtějí být nemocní a někteří dokonce chtějí umřít. V takovém případě je těžké radit. Nemyslím si ovšem, že by to byl Váš případ, jen některá poškození chtějí delší čas.
S Akášou je potřeba umět pracovat a nemyslím si, že je pro každého a upozorňuji na to. Je to zvláštní energie a i jeho působení je individuální. Měl byste se zamyslet, kde je chyba, ale rozhodně není v produktu. Působí, i když nevidíte žádné konkrétní výsledky, nebo jste si jich nevšimnul. Také je možné, že odezva přijde později. Nevím, nedokážu to posoudit. Faktem je, že u každého je to jiné, takže to není o produktu a působení, ale o lidech.
S pozdravem S. Kašpar

Dobrý den,
uvědomil jsem si ještě jednu souvislost, co se týká vibrační úrovně lidí. Během pár let výzkumu jsem přišel na to, proč někteří lidé energie z produktů nepociťují. Když jsem začínal, cítil jsem nával energií v superlativech. I když dnes pracuji z vyššími energiemi, jsem v nich v podstatě stále, necítím je. Jedna z možností je, že někteří lidé, pokud mají vyšší vibrační úroveň, nebo stejnou necítí je. Potřebují silnější. proto jsem před pár dny aktivoval např. Akášu, která je mnohem silnější a má 260 MP. Což je podstatný rozdíl v předešlé. Nechci Vás nijak přemlouvat, ale třeba by bylo dobré vyzkoušet tuto novou. Je to jen na Vašem rozhodnutí. Možná dojde ke změnám, které očekáváte.
SK

Dobrý den,
magnetizovanou vodu můžete pít denně a pořád, dodává lidem energii a ne jen jim. Ale není bezpodmínečně nutné dodržovat doporučení. Bylo by to dobré, ale ne nutné. Detox – to záleží na Vás, bylo by to lepší, ale zase, není to nutné. Je na Vás, jak a pro co se rozhodnete. Destilka je lepší než voda z vodovodu. V podstatě jde o to, abyste používala čistou vodu. Kapky můžete kapat i do magnetizované vody.
SK

Dobrý den,
snad Vám to pomůže i když existují lékařské zákroky, prodloužit jednu, nebo zkrátit druhou. Divila byste se, kolik lidí má nestejnoměrmou délku nohou. Vyrovnávají to natočením pánve, ale tím pak dochází k deformaci a poškození páteře. Vůbec to není na nich poznat až na ty následné patogeny.
SK

Dobrý den,
Kapsle je do džbánu na pití magnetizované vody. Jak působí viz. článek „Magnetoterapie“. Voloží se do keramického nebo porcelánového džbánku s víčkem, kde působí na vodu. Odléváte, doléváte podle potřeby a vypít můžete jakékoliv množství. Disk je do vany na koupele. Uprostřed je otvor na zavěšení do vany při napouštění vody. V podstatě jsou stejné jen podle účelu použití a rozměrově jiné. Oba produkty jsou nerozpustné, takže na dlouhodobé používání.
S. Kašpar

Dobrý den,
to je blázinec s covidem, otázka je, jestli jste opravdu pozitivní, protože se dělají podvody se statistikou. Preventivně užívejte Ormeos 12 a to 3×3 kapky denně po dobu tří dnů – všichni. Mělo by to být v pohodě. Zvláštní je, že lidi co jsou pozitivní a v karanténě žádný doktor neléčí, nijak, ničím. Je to podvod.
SK

Dobrý den,
To co jste popsala není striktní, jsou to jen doporučení, ale to neznamená, že byste neměla jíst maso i když by to bylo prospěšné pro Vaše zdraví.
Chemie není dobrá, protože většinou obsahují látky, které škodí. Bylinné tinktury s alkoholem nevadí, protože je to minimální množství. Myšleno je, když, se někdo alkoholu nachlastá a opije. Bylinky a cokoliv přírodního je super. Nevadí.
Ormeos 12 je super a nemusíte ho užívat do konce, stačí týden aby se nastartovala Vaše imunita a harmonizovaly systémy. Zbytek uložit do tmy a uschovat pro případ potřeby.
Přestávka rovněž není nutná, je to jen doporučení a to ne vždy v každém případě. Stačí týden.
C 01 je obdobný produkt jako Ormeos 12, je ovšem silnější. Jinak oba obsahují nejsilnější antioxidant na světě, takže nastartují imunitu. A to je základ. Jinak působí skoro na vše a seznam by byl strašně dlouhý a kontraproduktivní.
Snad jsem odpověděl na vše.
S. Kašpar

Dobrý den,
ptát se můžete na cokoliv, není problém. Pokud chceme řešit záněty v ústech, nebo vnější obklady, kape se přímo. Jinak je lepší pro vnitřní užívání nakapat do vody, protože se lépe vstřebává v těle. Je lepší, když je esence ve tmě, ovšem nebalit do alobalu a NEDÁVAT DO LEDNIČKY.
SK

Už to do ní nedávejte, Vám by tam byla taky zima.
SK

U miminka bych to asi dělal tak, že bych do 1dcl nakapal pár kapek, zamíchal a pak tuto vodu na tampón a potírat. Lahvičku s esencí dát dítěti na noc k lůžku asi 1 m, bude na něho působit i energie prostorem.
Klient může používat do úst i Ormeos 1 ale i tu C01. Záleží na něm jak často.
O provizi a spolupráci spíše na telefon.
SK

Posílejte vaše zkušenosti, pomůžete druhým pochopit