Vážení človíčkové, mám vás rád a děkuji Universu, že mohu všem poskytnout informaci, jak se pozvednout v mnoha směrech. Vše, co dělám, je pro vaše fyzické, duševní i duchovní pozdvihnutí a jsem vděčný, že si mě Universum vybralo, abych vám tyto možnosti zprostředkoval. Monoatomická hmota má neskutečné množství využití a použití. Proto doporučuji: sledujte tento web, na kterém se budou stále objevovat další varianty použití a užití prostřednictvím nových aktualit o produktech.

 

***

Pro komunikaci jsem zřídil na facebooku profil „Monatomic gold – m-zlato“, kde můžete psát své dotazy a popisovat své zkušenosti s používáním produktů a užívání esencí, jak vám pomohly se zdravotními problémy. Odpovím na všechny vaše dotazy. Jde o uzavřenou, neveřejnou skupinu a tudíž je potřeba se do ní nejprve přihlásit. Pro osobní konzultaci můžete zavolat kdykoliv na telefonní číslo uvedené v kontaktech na e-shopu: +420 602 277 673.

https://www.facebook.com/groups/1828656950690321

 

***

Uskutečnil jsem několik přednášek. V Olomouci, Přerově, Žďáru nad Sázavou, Liberci, Kolíně, ale i v Bratislavě. Pokud se najde ochotný organizátor, který bude schopen zajistit prostory a minimálně dvacet lidí, kteří mají zájem o přednášku, přijedu kamkoliv a rád vás budu informovat o mnoha tématech. Obsah přednášek je následující:

  • Kdo jsme a jaký je náš původ jako lidstva na planetě Zemi.
  • Jak jsme se dostali do současného evolučního propadu vedoucímu k destrukci
  • Proč se to děje a kdo jsou naši samozvaní vládci (kdo tahá za nitky)
  • Původ pandemií, proč byla vytvořena ta dnešní před více jak třemi lety
  • Dopady poslední pandemie a očkování experimentální biologickou zbraní
  • Nabídka řešení, jak se dostat z vytvořené pasti a stát se znovu lidmi

 

Přednášky lze kombinovat podle zájmu. Například nová z posledních přednášek realizovaná na Rusavě byla na téma o vodě. Voda je základ života. Přednáška seznamuje o objevu „pátého skupenství vody“ dosud nikde nepublikovaném. Jde o monatomickou magnetickou vodu s výjimečnými vlastnostmi, která je součástí nabízených esencí na e-shopu.

Zájemci hlaste se na emailové adrese: info@ormeos.cz nebo telefonu: +420 602 277 673.

 

***

K nabídnutí je další možnost. Propojení uvedených přednášek se zaměřením především pro očkované „vakcínami“ a nakažené přenosem aktivními složkami. Nejen bude vysvětleno, jak se ochránit, ale i jak se kompletně vyčistit od látek, které nemají v těle co dělat. Takto zaměřená přednáška je propojena s kompletním vyšetřením z kapky krve. Vyšetřovaný zájemce uvidí kompletní rozbor zdravotního stavu svého těla, ale uvidí i na monitoru svou vlastní krev, červené krvinky, její stav a vše co obsahuje (tedy i grafen, nanočástice, nanoroboty a mikroplasty). Vyšetření a rozbor krve stojí 800,- Kč. Minimální počet účastníku je dvacet. Pokud člověk absolvuje toto vyšetření a užívá doporučené esence tři měsíce, je dobré absolvovat toto vyšetření znovu a přesvědčit se důkazy, jaké změny v krvi nastaly, a že skutečno došlo k ozdravení a vyčištění těla. Zájemci hlaste se na emailu: info@ormeos.cz

 

***

 

Věřím, že všem jde o to, aby pili kvalitní vodu bez mnoha nežádoucích příměsí, které obsahuje dnešní dostupná pitná voda. Většina filtračních zařízení, které jsou na trhu nefungují, jak by k naší spokojenosti mělo být, i když slibují spolehlivost a záruky. Není tomu tak. Výsledkem po filtraci je většinou, i když pročištěná – mrtvá voda.

Nabízím řešení prostřednictvím kvalitního přístroje, který nejen vyčistí vše, co nám může škodit a nemá v kvalitní vodě co dělat, ale vodu navíc obohatí aktivním vodíkem. Molekuly vody jsou naformátované do tzv. hexagonální struktury, tedy do seskupení šestiúhelníků. Je to čtvrté skupenství vody nazvané EZ voda. Takto upravená H3O2 voda má nesporný vliv na náš zdravotní stav, ale tím to nekončí. Ve spojení s produkty Karafa a Sklenička, nabídnuté na e-shopu www.ormeos.cz získáte nejen naprosto čistou naformátovanou vodu, ale zároveň vodu zmagnetizovanou světelnou energií. Tato čistá monatomická magnetická voda Vám bude nejen dodávat potřebný magnetismus a energii, ale zároveň působit ve vašem těle na minimálně šedesát druhů nemocí. Jde takto o vodu živou, nabitou a vyzařující světelnou energii s vlastní inteligencí.

Zájemci o toto filtrační zařízení napište do emailu: info@ormeos.cz Uveďte jméno, adresu, email a telefonní číslo tak, jak u každé objednávky. Váš takto projevený zájem bude nezávazný. Ovšem získáte kontakt na odborníka, který vás s filtračním zařízením seznámí, a pak je jen na vás, jak se rozhodnete. Já osobně mohu tento produkt doporučit.