Zkušenosti s užitím m-prvků a poznatky o působení

Tuto stránku jsem zde zřídil proto, abyste si mohli přečíst poznatky uživatelů, včetně mých zkušeností. Výsledky jsou v mnohém šokující a neuvěřitelné. Rád se s vámi podělím o tyto zážitky a budu rád, když uděláte totéž. Mým cílem je vás informovat, abyste pochopili, že esence, tajená po tisíciletí a dnes k dispozici pro všechny bez rozdílu ras a náboženských směrů, je skutečně účinná a překonává všechny doposud získané znalosti o hmotné i nehmotném světě realit. Je to neuvěřitelné, ale přesto skutečné.

Posílejte vaše zkušenosti, pomůžete druhým pochopit

 

Mé vlastní zkušenosti
Před dvěma roky jsem o monatomických prvcích nevěděl nic. Znal jsem sice jiné metody z vlastní zkušenosti popsané v článcích „Energie a voda“ a „Bolesti zad“, ale netušil jsem, že existují i jiné metody opravdu účinné a účinnější než jiné. Stala se mě příhoda, která je poučením a příkladem pro všechny, kteří trpí a mohou trpět bolestí zad a svalů.
Začalo mě bolet na levé straně páteře pod lopatkami. Nijak jsem tomu nevěnoval pozornost a myslel jsem si, že cvičením svalstvo uvolním. Ovšem byl to omyl a špatné mínění. Když to trvalo asi týden, najednou z ničeho nic jsem dostal škytavku. A škytal a škytal a… Tak jsem zašel k lékaři, aby mě pomohl. Poslal mě na mnohá vyšetření do nemocnice k různým specialistům. A nic se nedělo a žádnou příčinu nenašli. A tak mě ani nepomohli. Hledal jsem různá řešení a použil různé lidové rady, brouzdal po internetu a nenašel nic, co by mě pomohlo. A tak se to táhlo deset dní a pořád škytal. Ve dne v noci. Nikomu to nepřeji. Byl jsem z toho škytání dost vyčerpán.
Znal jsem sice popsané metody v článcích i z vlastní zkušenosti, vím jak se vyléčit s bolestmi zad. V tomto případě jsem škytavku s nějakou poruchou páteře a svalů na zádech vůbec nespojoval. V zoufalství jsem nahlédl do anatomie člověka, abych prostudoval, kde by mohla být příčina. A objevil. Z páteře zhruba mezi lopatkami vychází nerv, který ovlivňuje funkci bránice. No a škytavka je v podstatě křečí bránice v jistých rytmech. Zašel jsem k lékaři a položil škytavě dotaz, zda by mé potíže nemohli pocházet od blokace nervu u páteře, který ovlivňuje bránici. Lékař prohmatal páteř a skutečně našel oteklý stažený sval na omak bolestivý. Aplikoval do nateklého místa obstřik na uvolnění a během pár minut škytavka přestala.
Přišel jsem sám na příčinu škytavky, která mě trápila deset dní a lékaři nenašli příčinu a z toho důvodu nepomohli. Obdivuhodná a nepochopitelná bezradnost lékařské vědy. Kdybych věděl, že příčina je v blokovaném nervu zapříčiněné svalovou křečí, léčil bych ji stejnými metodami, jak jsem popsal v článcích. Jenže, stejně byla zima a včely se nedaly použít k magnetizaci vody bioenergií. Pyramidu jsem rovněž neměl k dispozici. A navíc, nikoho nenapadlo, lékaře ani mne, že škytavka může mít příčinu i když neznatelnou v bolesti páteře a blokaci nervu. Tehdy jsem neměl ORMEOS, které může být kdykoliv k dispozici. Ještě nebyla má esence na světě.
Letos (2016) se mě stala podobná příhoda. Tentokrát jsem nedostal škytavku. Ale, přibližně ve stejném místě uprostřed zad mezi lopatkami na levé straně jsem pociťoval bolest vystřelující do boku a nahoru až ke krku, která zesilovala a stávala se intenzivnější. Druhý den jsem už nevěděl jak si lehnout abych usnul. Další den bolest byla tak obtěžující, že jsem nevěděl jak sedět, nebo jak nasměrovat ruku, aby se bolest zmírnila. Nic nepomáhalo.
Ale vždyť mám vyrobený produkt ORMEOS!
Není sice ještě v prodeji a vše se připravuje, ale proč jeho účinnost nezkusit? A tak jsem zval skleničku vody, tak asi dvě deci, nakapal do ní tak deset kapek a nechal tak hodinu působit, aby se voda atomy energetizovala. Pak namočil plátno v touto magnetickou vodou pomocí stříkačky a přiložil na záda. Pohodlně jsem si lehnul na břicho a relaxoval v klidu asi půl hodiny. Pak plátno sundal. Bolest byla ustupující. A celkově po hodině jsem necítil žádnou bolest. Vše pominulo! „Takže to funguje a velice rychle!“ Zajásal jsem. Mnohem rychleji než biovoda od včel, anebo energetická voda z pyramidy. Byl jsem překvapen účinností.
Není to obchodní trik a tento příběh jsem skutečně prožil. Fakt to funguje a doporučuji vyzkoušet. Budu rád, když vám ORMEOS pomůže v potížích rovněž. Přeji vám to.
* * * * *
Další zkušenosti jsou spíše drobnosti, ale i na nich lze posoudit účinnost. Jednoho dne se mi udělal váček na vnitřní straně zubů spodních rezáku. Každým dnem se zvětšoval a tím i bolest. Nikdy jsem podobný problém neměl. Už jsem nemohl pořádně mluvit a jíst. Uvažoval jsem, že budu muset jít k stomatologovi, aby problém nějak vyřešil. Řezat, píchat… brrr. Pak jsem si řek, že to zkusím. Kápl jsem dvě kapky ORMEOS pod jazyk. Druhý den byl váček o polovinu menší. Už jsem mohl bez bolesti jíst. Kápl pod jazyk další dvě kapky. A další den byl váček pryč. Za dva dny problém zmizel.
Asi po týdnu přijela dcera na návštěvu a tak jsem se pochlubil o účinnosti Ormeos. A dcera vyhrkla na mě, že má taky váček, tentokrát zevně předních dolních řezáků. Tak jsem jí kápl taky dvě kapky. Za týden opět přijela a hlásila mě, že váček zmizel za dva dny.
Za tři týdny se mě udělal zánět u dolního zubu moudrosti. Zvolil jsem stejný postup a opět za dva dny zánět zmizel. Ovšem asi po měsíci se mě začal zub kývat a k tomu zánět, ale tentokrát jsem to neřešil jako obvykle a šel ke stomatologovi, protože stolička byla uvolněná a kývala se. „Tělo ten zub už nechce a tak musí ven“, konstatoval jsem v ordinaci. A taky šel ven. Ovšem mohl jsem si vyzkoušet hojení otevřené rány po vytrženém zubu. Používal jsem vodu s dvěma kapkami Ormeos. Hojení probíhalo dvakrát rychleji než se rána zcela zacelila.
* * * * *
Dostal jsem dopis od jednoho zájemce o m-prvky:
„S nemocemi je to složitější, někdy je to jasná příčina a někdy balík rodové karmy a tisíc dalších věcí, každý jsme jiný a každý potřebuje něco jiného. Můj otec má Alzheimera, klidně můžeme vyzkoušet i toto, ale téměř se vsadím, že s ním monoatomické zlato nehne. 
Zatím jsem zjistil pouze jednu věc - zázraky neexistují:)) Existuje pouze správně nalezená příčina a zaměření se na ní, nebo zázračný léčitel (byli takoví a jsou), ale jinak ty tisíce "zaručených návodů na všechno".. co kolují internetem, fungují tak na půl procenta pacientů.“
 
Odpověď:
Dobrý den, zázraky tvoří každý sám v sobě, pokud si uvědomí, že může a má k tomu vůli a především energii. A m-prvky dávají tu čistou světelnou energii tvoření. Takže je na každém, jak tvoří a jaké chce mít výsledky. Já jim dávám jen to, co potřebují, protože v dnešní realitě, kterou si vytváříme, ta světelná energie chybí. Bez ní není evoluce, ať už na hmotné či duchovní úrovni.
Chci zveřejňovat výsledky a zkušenosti užívání této světelné esence, protože tyto zkušenosti lidem pomáchají chápat. Nechci propagovat zkušenosti Američanů a jiných. Chci předat zkušenosti užívání produktů ORMEOS, protože je jiný než ty ostatní. Jenže to bude chvíli trvat. Jsme teprve v začátku. Než se najdou lidé, uběhne spoustu času, kteří budou ochotni své zkušenosti a pocity a hlavně působnost v léčení, tedy nastavení harmonie těla, nastartování imunity a tím i oprava DNA, kterou sice nevidí, ale vidí důsledky. Tedy vyléčení. Pak pocítí i duchovní rozvoj, protože m-prvky působí na energeticko informační pole, harmonizuje všechny frekvence aury a čaker. Důsledky jsou přímo zázračné a o to jde. Takže m-prvky působí skutečně na každého.
Zatím nemám zkušenosti jiných lidí, protože se pacienti velmi těžko hledají, ať se jedná o jakoukoliv nemoc. Podle mého názoru rozumového a intuitivního cítění si myslím, že m-gold by měl na Alzheimera působit. Ale dokud se to nevyzkouší nic nemohu tvrdit.
Uvedu příklad: Manželka má geneticky náběh rovněž na Alzheimera a trpí Osteoporózou. Nebudu vypisovat jak z ní lékařská věda prováděla pokusného králíka a že má plný šuplík prášků. Hold, věří na zázračné pilulky farmacií. A nebudu ani popisovat, co si vytrpěla.
Jednou ji napadlo, když jí natekl kloub na ruce a opět trpěla bolestí a nehybností, že si dá na noc tampón namočený do vody s Ormeos. Zavázala a šla spát. Ráno byl otok i bolest pryč! Bez farmacie! Tak jsem jí z úsměvem řekl, „vidíš, funguje to“. Od té doby už prášky na tuto nemoc nebere, má lepší a účinnější prostředek. Když si pomyslím, jak trpěla a kolik dní vše musela snášet, několikrát byla na operaci apod. tak je to zázrak. No není, ale funguje to.
Stále jsem překvapen účinností a novými poznatky. Já jsem celkem zdravý, takže u mne to jsou zkušenosti v drobnostech. Přesto překvapují.
Dokud se to nevyzkouší, nikdo nic neví.
* * * * *
Tak to je. Dokud se nevyzkouší nemáme žádné poznatky. V únoru letošního roku (2016) jsem vyrobil m-prvky na zkoušku. A taky jsem ho začal užívat zvědav, jak a na co bude působit. Užíval jsem ho asi čtrnáct dní. Hned první den jsem pocítil nával energie, až jsem se občas zapotil. Další dny jsem pocítil zvýšený sexuální apetit a plný energie. Samozřejmě v noci jsem měl živé sny. Událo se mnoho různých drobností, které nechci zveřejňovat, aby nepůsobily jako sugesce. Co mne ale překvapilo, asi po měsíci mně začali růst tmavé vlasy na pleši. Jinak mám vlasy i vousy pro pokročilejší věk naprosto šedivé. Více jak dvacet let jsem se snažil sem tam používat různé přípravky na vlasy, abych tu pleš nějak zmírnil. Nic nefungovalo! Nejde o celkovou pleš, ale o tzv. zrcátko na temeni. Seděl jsem u televize a manželka najednou říká vyděšeně. „Tobě tady začali růst černé vlasy!“ Fakt jsem byl překvapen, možná více jak ona. Že by to bylo tím ORMEOS? Později mě začaly růst černé vousy i na bradě a pod nosem.
Na amerických webech se objevily podobné zkušenosti. Nejsem žádná výjimka.
* * * * *
Na podzim, přesněji v září 2016 jsem byl s přáteli na výzkumné expedici v Tatrách. Ze zkušenosti jsem neměl běžnou obuv, ale gumáky. Dobře jsem udělal, protože jsem byl mokrý až po kolena. Noha ale byla suchá. Gumáky ovšem mají jeden nedostatek. Nejsou tak pevné a vyztužené jako boty. A tak se stalo, že jsem zakopl o vyčnívající kámen. Přiznávám, že jsem řval bolestí. Nakopl jsem si na noze prst hned vedle palce. Bolestí jsem nemohl pořádně došlápnou a to mne čekalo ještě skoro sedm kilometrů horským terénem k chatě.
Když jsem v chatě konečně sundal gumák, prst byl tmavě modro-fialový. Vypadalo to, že zlomený nebyl, ale bolel potvora. Byla sobota a druhý den jsme jeli domů a tak jsem cestu musel nějak přetrpět. Všichni mě říkali, že musím v pondělí k lékaři a na rentgen. Jenže druhý den se mě to nějak v hlavě rozleželo a v duchu jsem si řekl, že stejně mě s tím nijak nepomůžou. Večer mě napadlo, že si na prst můžu přece dát ORMEOS a uvidím co to udělá.
Na odličovací vatový tampón jsem nakapal několik kapek m-gold a udělal energetickou vodu s atomy, kde jsem nakapal asi deset kapek. Tuto vodu jsem pak pomocí stříkačky nakapával na tampón, kterým jsem obalil tmavomodrý prst na noze. Když osychal, nakapal jsem další vodu, aby byl tampón stále vlhký. Nechal jsem  jej tak působit několik hodin u sledování televize. Druhý den jsem stejné opakoval. Bolest byla mírnější a barva mého prstu začala světlat na temně růžovou. Třetí den barvy na prstu z poloviny zmizela, ale tentokrát jsem měl tampón na prstu celý den a postupně ho zvlhčoval. Na noc jsem si tampón nedával i když si myslím, že je to škoda. Čtvrtý den nebylo po výronu ani stopy. A to byl pro mne trochu šok, jak rychle se vše uvedlo do původního stavu a jak rychle m-prvky působily. Neskutečné! Pod nehtem zůstala sice sražená krev a tak zůstal nehet tmavý. Chce to čas, abych zjistil, jestli nehet sleze, nebo zůstal zachován. (Po půl roce mohu konstatovat, že nehet neslezl, ale pomalu odrůstá)
Udělal jsem ale chybu! Nenafotil jsem průběh léčení k dokumentaci. To mě napadlo až o pár dní později. Je mě to líto. Mohli jste se podívat a přesvědčit se sami, že jsem si nic nevymyslel. Už se stalo, třeba příště.
Neudělejte stejnou chybu! Pokud budete moci cokoliv a jakkoliv dokumentovat, udělejte to a předejte prostřednictvím této stránky ostatním aby uvěřili.
* * * * *
Nedávno dcera přišla, že jí bolí loket. V práci je dost vytížená a dělá namáhavou práci. Když mě ukázala, kde jí to v lokti bolí, usoudil jsem, že jde o tzv. tenisový loket. Mám s tím osobní zkušenosti, tak vím, že nejde o nic příjemného. Dal jsem jí ORMEOS s instrukcemi, jak si má dávat obklad. Po týdnu, kdy jsme se opět viděli mě sdělila, že si dala obklad na noc a druhý den bolest zmizela.
Za další týden přijela v neděli s pořezaným malíčkem. V pátek v práci se pořezala nožem. Zalepila si jej, ovšem v sobotu zavadila v nákupním centru o prst, rána se otevřela a valila z něj krev. Při návštěvě v neděli jsem jí poradil, ať si na ránu nakape m-gold, zalepí a sem tam navlhčuje energetizovanou vodou. Asi za týden mě sdělila, že rána se zcela zahojila za tři dny. Žádná infekce, žádný strup. Dokonce nerůstaly po řezné ráně skoro žádné stopy. Dobrý poznatek!

* * * * *

únor 2017

V první polovině měsíce po mnoha letech jsem znovu dostal škytavku. Tentokrát nevím, kde byla příčina. Ovšem ten den jsem byl na vyšetření zdravotního stavu na přístroji OBERON. Nejdříve mě to proskenovalo postupně až do buňky, což trvalo asi tři čtvrtě hodiny. Je to úžasný program. Odhalilo to asi vše. Pak více jak půl hodiny mě to nabíjelo energií, aby spustily nápravy poškození v orgánu. Musím konstatovat, že to bylo opravdu zajímavé. Odpoledně, asi tři hodiny po této proceduře jsem začal škytat. A škytal devět dní ve dne v noci. Šílené!

Až později, když jsem byl schopen nad celou situací přemýšlet, možná jsem odhalil příčinu rozvinutí škytavky. Před půl rokem jsem si udělal proceduru s ORME na 50 dní. Jak si můžete přečíst v jiném článku, námi vyráběné ORME má opačnou polaritu magnetického pole vyzařované m-atomy, tedy plusové od jiných běžných minusových magnetických polí, což považuji za správné. Je to jiná energie. OBERON vysílá minusové magnetické pole. Když tento přístroj vysílal energii k nápravě a harmonii těla a orgánů, tyto energie se doslova tříštily. Jedna moje jasnovidná kamarádka konstatovala, že energie ve mně doslova bublaly. Narušily meridiány a deharmonizovali tělo. Poučení je? Když užíváte ORME, nechoďte na OBERON. Ano, před tím je to možné, ale ne po užití. To je má teorie, proč jsem začal škytat.

Opět lékařská věda zklamala. Nevěděli co se mnou dělat, ať už na pohotovosti, v nemocnici nebo u praktického lékaře. Se znalostí mého těla, jsem se snažil odbourat některé možné příčiny. Třeba obstřik páteře na bolavých místech apod. Ale nic nezabíralo. Ani bylinky, ani žádná procedura. Škytání se zkomplikovalo s brkáním, podrážděním vrchní strany žaludku a jícnu. Nakonec přicházelo i zvracení. Faktem je, že po této nepříjemné demonstraci se mě ulevilo a přestal jsem na půl hodiny až hodinu škytat. Jenže všechny tyto potíže se stupňovali až do takového extrému, že se mě při škytu a jakoby brknutí sáhl hrudník a nemohl se asi půl minuty v křeči nadechnout. Byl jsem devátý den naprosto vysílený. Opravdu šílené!

Pak jsem zrovna devátý den jel do firmy zabalit zákazníkovi balíček s Ormeos-3 mumio. Jak jsem byl ve výrobně v prostření magnetických polí z Orme, najednou se probudila intuice a přišli následující myšlenky. Když přežila rozpáraná ovce s nařízlími játry, které byly potřené mumio a znovu zašitá, proč by mě taky nemohlo pomoci?

Přijel jsem domů, nakapal do vody Ormeos-3 mumio a ještě přidal větší dávku mumia. Sklenice s vodou vypadala jako čaj. Vysílen jsem si šel znovu lehnout a ještě před tím se napil pár malých doušků této asfaltově chutnající vody a ulehnul. Asi za deset minut jsem přestal škytat. Byl jsem překvapen. Nic mě nepomohlo a najednou nic. Ani škyt.

Od té doby neškytám. Ještě pár dní jsem tuto medicínu popíjel. Škytavka se nevrátila. Úžasná esence! Děkuji!

Zhubl jsem šest kilo, což mě nijak při mé nadváze nevadilo. Více piji pouze vodu, jím vícekrát za den a snížil jsem množství potravy, abych si váhu udržoval. Nikomu nepřeji něco takového prožít, je to nepředstavitelné, pokud to sami nezažijete. V tomto případě lékařská věda je neschopna cokoliv dělat. Nepomůže vám a udělají z vás jen pokusného králíka, nic víc. Ale pokud by vás škytavka začala obtěžovat, máte návod, jak ji odstranit, potvrzený mou vlastní zkušeností.

* * * * *
Co z mých poznatků plyne? Produkt ORMEOS-1, jak jsem zatím zjistil, působí v mnoha směrech a je nutné se zamyslet nad souvislosti a důsledky působení, z nichž lze odvodit účinnost a působení u mnoha nemocí a poškození. Jak jste si doufám přečetli v jiných článcích na tomto webu, m-prvky vyzařují čistou energii, které tělo, či živá hmota bez omezení zcela přijímá. Působí na buňky a dává jim potřebnou energii ke své dané činnosti tak, aby mohli napravovat, co je pokažené a neharmonické. Podporují imunitu a její správnou funkčnost a ta je klíčem ke zdraví a léčení.
Uvedl jsem sice malé poznatky, ale důležité v souvislostech. Rozhodně m-gold působí na všechny záněty a odstraňuje je. A to jak vnitřně tak zevně. Když si uvědomíte, nebo pokud nejste odborník v lékařství, zjistíte si v literatuře nebo v článcích na internetu, kde všude vznikají v těle záněty a které nemoci způsobují, a to i ty lékařskou vědou nevyléčitelné, je fascinující, jakým nástrojem k léčení jsou m-prvky. A těchto nemocí je nespočet, včetně kloubů, svalů šlach a fascií. Pak jsou tu infekce způsobené bakteriemi a viry. Ověřit se tato účinnost dá jen praxí, nijak jinak.
Dává buňkám potřebnou energii ke své činnosti. Aktivují je a hojí otevřené rány. Například, jak rychle by se mohlo zkrátit hojení pooperačních a úrazových ran a tím i rekonvalescence. A to nepočítám s ušetřenými náklady. Proto jsem nabídl verzi s Aloe a Mumio, které svým obsahem hojení napomáhají a urychlují a to opět, jak zevně tak vnitřně. Bez antibiotik a chemie! Nelze docenit, jaké možnosti se zde naskýtají. Není ani nutné vypisovat, kde všude by měly tyto esence uplatnění. Na to si musíte přijít sami a ověřit si je. A možná, věřím tomu, budete stále a mile překvapeni jako já.
* * * * *
Ještě bych chtěl připomenout, je třeba si uvědomit, že m-prvky působí na vše živé, tedy nejen na člověka, ale i na zvířata a rostliny. Docela mne překvapuje, že rodinní zvířecí mazlíčci trpí více a více stejnými chorobami, jako jejich páničkové. Dříve to nebylo nijak pozorovatelné a je zvláštní, že postupem času jsou zvířata více a více nemocní. Nevím kde je příčina, ale zkoumám i tuto oblast. Výsledky užívání jsou stejně překvapující jak u lidí.
* * * * *
Lucie - Hodonín
  1. 2. 2016 - Napíšu vám vše co jsem cítila a vnímala, ať už to s tím souvisí, či nikoliv.
  1. den - cítím teplo od krku dolů, tlak v krku, zvláštní vibrování v oblasti hlavy, pocity jako bych zábleskem vnímala, jak jsou lidé neskutečně svázáni ve všech směrech.
  2. den - pálení na hrudi.
  3. den - pálení na hrudi, pocity jakoby se spalovala moje karma, vibrování v zádech, zmrtvěla mě pravá noha, jako bych na ní měla silný magnet, po chvíli ustup. Cítím se více energická a vnímavá co se týče vnitřní obrazotvornosti.
  4. den - opět teplo na hrudi, třetí a čtvrtý den těžké sny. Zhoršení fyzického stavu, i psychiky. Zvláštní postřeh, nevím jestli to nějak souvisí, ale téměř v jeden den mě lidi nezávisle na sobě začaly nosit žluté květiny, až mě z toho šla hlava kolem.
  5. den - opět teplo na hrudi, ale únava, zhoršený psychický stav, opět špatné sny úbytek energie.
  6. den – teplo, zdál se mi živý sen, že smrkávám mrtvé černé broučky, že jdou z těla ven.
  7. den - teplo, ale už ho nevnímám tak silně, fyzické problémy, ale zatím nějak neustupují. Ale celkově se cítím klidnější.
Další dny:
Protože mé zdravotní problémy stále přetrvávaly a po kapkách jsem stále cítila pálení na hrudi, navštívila jsem terapeutku, jež čistí bloky z minulých životů, a která mi jakoby náhodou přišla do cesty, mě tedy pročistila něco z minulosti a krom toho mi řekla, že dle jejího vnímání a cítění tyto kapky kolem mě vytvořily jakýsi ochranný štít či rouru, kde energie šla nahoru či dolů, ale nic nešlo ani ven ani dovnitř, což mělo ale podle ní zase za následek to, že ke mě přestávaly chodit zákaznice v práci a co se týče partnerských  vztahů nastala absolutní stagnace, nikdo se ke mě ani nepřiblížil. Terapeutka tedy pomyslně tento štít zjemnila a udělala do něj dírky, tak aby se mohlo něco dostávat dovnitř i ven. Do asi jednoho dne nastal absolutní obrat ve zdraví k lepšímu, zákaznice začaly opět chodit a vše se vrátilo do normálu. Energie začala stoupat, začalo mi být čím dál lépe. Postupně jsem začala zjišťovat, že mi jde horkost z rukou, téměř všechny květiny u mě doma začaly kvést, začala jsem se cítit skvěle, nabitá a po nemoci s páteří a zhoršeným viděním a vnímáním, nebylo naráz ani památky. Přitom jsem si všimla, že kapek v lahvičce neubývá, což mě začalo připadat trochu zvláštní. Začala jsem kreslit obrázky a napojovat se na vyšší zdroj, pak jsem i cítila, že si mám dát očistu i stravovací, takže jsem mela 5 a půl dne bez jídla a to jsem už měla pocit, že budu létat. Akorát nevím, jestli to má nějakou souvislost, ale mé domácí zvíře králík, na toho to moc dobře nepůsobilo. Začal být během tohoto procesu hodně nervózní, všechno jen trhat, ničit, kousat i mě. Když už jsem měla pocit, že lepší to už být nemůže nastal zvrat a to v tom smyslu, že jsem začala řešit nějaké vztahové a rodinné problémy.
To mělo za následek velké a bolestné emoční a psychické vypětí. Podle mé terapeutky probíhal u mě takzvaný karmický soud, něco jako dočišťování minulosti. Každopádně jsem se začala cítit čím dál více hůř a hůř pocity až na zvracení a zašlo to tak daleko, až se problémy s viděním a pateří vrátily opět zpátky. Kapky jakoby to ještě znásobovaly, bylo mi hrozně zle. Dokonce jsem nechtěně drcla do kapek a část se jich rozlila. Od té doby jakoby jich už začalo ubývat. V noci jsem měla hrozné sny, bojovala jsem s temnýma bytostmi a zbudila se absolutně zpocená. Chvilkami jsem i měla šílené návaly horka. Tlaky v hlavě. Po konzultaci co se kapek týče a určitých radách, jsem se rozhodla teď aspoň na chvilku zvýšit počet kapek na čtyři denně, zatím je to 2 dny,  co to takto mám a nahodit tzv. restart, jak já tomu říkám, což znamenalo zastavit se uklidnit se, lehnout si a třeba půl hodiny i hodinu ležet a pracovat s energií. Požádala jsem světelnou energii o restart zpětný chod a znovuobnovení ozdravného procesu v mém těle a nastolení rovnováhy. V ten moment jsem cítila, že mám na sebe přikládat ruce, ale úplně se nedotýkat, začala jsem vnímat, jak energie proudí celým tělem. Vnitřním zrakem jsem viděla jak proudí a pak jsem jí posílala celé zemi a všem lidem. Síla! V ten den se začalo zdraví opět výrazně zlepšovat a je mi lépe a lépe. Další důležitý poznatek, který jsem zapomněla napsat, že čím více jsem vynechávala maso ve stravě tak opravdu energie šla rapidně nahoru. Ted si ho občas dám aspoň vařené, protože zatím nedokážu ho úplně vyhodit z repertoáru, tak uvidíme jak to bude všechno pokračovat.
V podstatě přemýšlím co napsat. Sny si teď nějak nevybavuji a možná je to i skrze to, že mám teď moc práce a nestíhám nic moc sledovat. Jediné, co tak, že občas kreslím a cítím se lépe ve všech směrech.  Ale energeticky se cítím jinak prostě opravdu lépe a lépe. Pokud se budou dít nějaké změny, napíšu.
 
Komentář a odpovědi:
Zajímavé postřehy. Je znát, že ORME působí a že se skutečně něco v organismu děje. Některé jsou velmi zajímavé. Podle mého názoru se tělo čistí, harmonizuje a odbourává to, co je špatné. Někdy to nemusí mít žádnou souvislost s konkrétní nemocí, ale vedlejšími souvislostmi, které mohou být příčinou nemoci, psychikou a duchovnem.
Já bych doporučil absolutně vynechat maso všeho druhu, protože je pro organismus toxické a zahleňuje střeva. Hodně pít, nejlépe vodu k vyplavování nečistot.
Ano, ORME způsobuje vyvolávání živých snů. Sny nás mohou informovat v mnoha oblastech. Nebral bych je na lehkou váhu, ale všímal bych si detailů. Mohou být důležité. Brouci jsou např. velice zajímaví. Sny nás mohou informovat, i když to může být děsivé, o tom, co nás tíží a co je příčinou naší psychiky, co nám ubližuje a co musíme změnit. A protože vše je o vibracích a ORME jsou světelné vibrace, působí to přes nás i na okolí a bližní. Krásné a zvláštní je to s květinami. Znamená to světlo?
Fyzické problémy. Nevím jakého jsou charakteru. Může to být i reakce těla na pročišťování. Tak jak u nemoci. Příčin může být ovšem mnoho. Takže to neposoudím, nemám informace.
Další postup navrhuji: Dvě kapky dopoledne a dvě kapky odpoledně ve dvou deci. Nepít vodu hned po nakapání, ale nechat ji stát s ORME aspoň čtvrt hodiny, aby se zmagnetizovala.
Ano, maso je toxické a vytváří v těle hnilobné procesy, je to v podstatě mrtvola, kterou požíváme. Neobsahuje nic, co by nutně člověk potřeboval k životu. Plná náhrada je Aloe vera. Ta navíc léčí. Vyvarovat se negativním emocím a nevracet se k minulosti. Následek je zřejmý. Pokud něco řešit, tak se světlem a láskou. Poslouchat vedení svého vnitřního Já. Energetický válec kolem těla je zajímavý postřeh. Podle mne tato ochrana, světelný štít, měla ochraňovat před vnějšími negativními vlivy, před současnou realitou, kterou prožíváme. Nejde o vězení. Regulaci světla ven a dovnitř lze řídit vůlí a pouštět jen to, co je harmonické a láskyplné. To co nám prospívá. Tok energie nahoru a dolů je božská duchovní energie, měla by se podpořit. Rozvíjí duchovno. Doporučil bych duchovní cvičení k dalšímu rozvoji. (Tento světelný válec si vytvořila Lucka sama, jako ochranu před vnějšími vlivy a problémy. Tím se uzavřela energeticky před vnějším světem. Nebylo to dobré a musel to napravit někdo jiný, protože nenašla cestu sama.)
Jsme světelné bytosti, synové a dcery hvězd. Jsme božské bytosti a tvůrci vesmíru. Vše můžeme ovlivnit, dobré i zlé tím, tím že zapojíme představivost, svou vůli a rozhodnutím „Já jsem ta Boží světelná přítomnost ve mne… Já chci!“ Je možné cokoliv! Tedy i přilákat zákazníky. Uzdravit sebe i jiné. Světlo a Láska má obrovskou moc!
Doporučuji jinou a další metodu léčení. Nakapat 2-5 kapek do skleničky (1dcl) s vodou a nechat aspoň hodinu nabíjet. Pak namočit touto vodou látku, či plenu, nejlépe přepranou bavlnu a pak přikládat každý večer na záda s nemocnou páteří. Bolesti by měly ustupovat. Tak lze léčit a hojit jakékoliv nemocné místo zevně.
Posílání Světla a Lásky celé planetě a lidem:
Postavíme se směrem k západu, rozpažíme ruce, zavřeme očí, uvedeme se do harmonického stavu a soustředíme se na to, že naše bytost je Světlo a Láska. Pak vysíláme z dlaní a ze srdeční čakry paprsky Světla a Lásky všem lidem a celé planetě. Představujeme si, jak světlo letí jak světelná vlna, nebo mlha se rozprostírá a vyslané světlo naplňuje celý povrch planety. Až se světlo všude rozplyne, můžeme proces ukončit. Děláme to jen tehdy, když se cítíme plně naplněni energií. Jinak ne. Tak můžeme poslat tuto energii komukoliv a zmírňovat temnotu a zlo i u jednotlivých osob či skupin. Pokud nám někdo chce ublížit, pošleme mu Světlo a Lásku a představíme si, že jej touto energií obalíme. Funguje to.
A fungovala i esence ORMEOS.
 * * * * *

Alena – Praha, 8. 11. 2016

Jsem nesmírně potěšena, že jsou na této Zemi lidé, kteří vnímají, přemýšlí, bádají a to vše z nemalou  dávkou empatie. Ormeos jsem si objednala pro svého otce, nesmírně vitálního.Ve věku 94 let, byl velice aktivní, no zvětšená prostata mu narušovala spánek, krátila procházky, znemožnila navštěvovat divadlo, koncertní síně, atd., jednoduše, znepříjemňovala život. Stařecká cukrovka, zhoršena hybnost kloubů po úrazech v mládí, malinko zhoršený zrak, to byly běžné potíže muže v tomto věku. Hodně četl, studoval různé obory, jazyky, zajímalo ho vše kolem, hlavně pokrok vědy a zároveň historie, neustále konfrontoval technické vymoženosti z dvacátých let a dneška. Stále říkal, že musí trénovat mozek, aby mu nezarostl mechem a co by řekl Sv.Petr, kdyby přišel do nebe úplně hloupý. Humor byl jeho průvodcem po celý život.

Ormeos jsem po obdržení zásilky užívala pouhé tři dny, než jsem odjela za otcem, aby jej užíval. Byla jsem velice netrpělivá, s jakým výsledkem se setkáme. Moje třídenní seznámení s produktem bylo nečekané a překvapivé. Jakoby mi někdo vléval novou energii do žil. Vitalita, fyzická vytrvalost, aktivita, propojení s vnitřním dítětem, a intuice byla intenzivnější. Vyhledávala jsem klidná místa, tlumila všechny zvuky kolem sebe, aby neodváděly moje vněmy. Jakoby docházelo ke změně stavu vědomí.

Vnitřně jsem se zklidnila, zharmonizovala. Napravil se mi spánkový rytmus. Snadno jsem usínala již před půlnocí a budila se s východem slunce. Skvělý pocit, zejména v letním období. A byly pouhé tři dny. Co to se mnou udělá, když budu Ormeos užívat pravidelně a hlavně - dlouhodobě.

Můj tatínek zkonzumoval celou měsíční dávku, podle návodu. Měl stejné postřehy, navíc, výsledky na kontrole glykémie, byly překvapivé, z 7,6 byl na 4,9. neuvěřitelné. Vše se zlepšovalo postupně, od nejbanálnějších potíží, postupně k těm komplikovanějším, což byl tumor na prostatě, jak jsem se od ošetřujícího lékaře dozvěděla.

Je mi líto, že jsem se s tímto produktem seznámila až letos. Věřím tomu, že při alespoň ročním užívání, a delším, by potvorský tumor podlehl ORMEOS a táta by byl mezi námi. Ormeos mému otci život neprodloužil, podotýkám, bylo mu 94 let. Každopádně Ormeos mému otci usnadnil poslední měsíce života, byl schopen se obstarat, do posledního dne byl při smyslech, komunikoval a odešel bez bolesti, v objetí milované dcery. Řekl: "dnes je vše nějaké jiné, jsem ospalý, půjdu dříve spát." A usnul navěky. Uznával jeho Svatost Dalajlámu, jeho knihy mu pomáhaly překonávat tíhu života.

Čtenář si po přečtení zkušeností mého otce s Ormeos zřejmě položí otázku: jak to, že pacient zemřel?

Mám na tuto otázku jednoznačnou odpověď.

Vzhledem k věku pacienta 94 let, podání přípravku Ormeos v době rozvinuté rakoviny prostaty s metastázemi v kosterním systému (v bederní oblasti, páteři a žebrech), Ormeos v jeho organizmu udělalo co mohlo. Rakovina má svůj limit.

Otec zemřel ve spánku, netrpěl bolestmi, které takto diagnostikovanou nemoc provází. K značnému udivení a nepochopení lékaře, netrpěl i při takovém závažném onemocnění žádnými bolestmi. Byl klidný, vyrovnaný, měl zájem o vše kolem sebe, četl, plánoval si budoucnost. Žil přítomný okamžik a těšil se z každé maličkosti.

Za tento klidný a bezbolestný odchod otce jsem vděčna přípravku Ormeos.

Vřele doporučuji každému užívat co nejdříve, nečekat až se nemoc rozvine. Nemoci je třeba předcházet, čas je mnohdy větší nepřítel, nežli nemoc sama.

Já osobně si Ormeos znovu objednám a budu nabízet ve svém blízkém, i vzdáleném okolí.

My máme inteligenci, Ormeos je produkt, kterého atomy vyzařují Božské tvoření.

Dodatek:

Aktuální dění, taky to cítíš? Čištění, okamžité reakce a pocity na těle. Taky zažíváš pocit, že jsi ve spojení se životem?

Sdílím:

Uvědomujeme si, že je pro nás tělo zde na Zemi významné

Vybrali jsme si právě lidská těla, abychom mohli zažívat nespočet impulsů a vnímat Zemi v celé její kráse. Ať se nám to líbí nebo ne, naše duše se na Zemi projevuje prostřednictvím těla. Pro duši je velmi těžké projevit se v celé své kráse, v celém svém potenciálu, velikosti a záři, když jí v těle chybí prostor, když jsou v těle bloky a je obtěžkáno tolika bolestmi a zavržením.

Tělo je úžasným nástrojem, skrze který nám duše posílá zprávy. Prostřednictvím jeho vjemů, nemocí, bolestí, pocitů k nám promlouvá naše duše. Se svou duší se snažíme stále spojovat přes vyšší čakry, meditace, změněné stavy vědomí. Naše duše k nám však hovoří stále a nejdokonalejším nástrojem je jí právě tělo.

Vše, co se nám v těle a na těle odehrává, je pro nás vzkazem duše. Snaží se, abychom své tělo očišťovali od svých bolestí a nánosů, abychom propouštěli břemena a zranění, která se týkají nejen nás, ale celých našich rodů. Tím, že to uděláme u sebe, pomůžeme i našim blízkým. Není na to třeba žádného zázraku, vše máme ve svých rukou. Stačí začít u toho, že si budeme své tělo víc uvědomovat, pečovat o něj, povídat si s ním. Sledovat, kde je zablokované, kde energie neproudí a svou pozornost přenášet na ona místa. Zkrátka že v těle budeme přítomní.

V Zemi je ukryto tolik moudrosti, že se nám o tom ani nezdá. Všechny duše, co tu byly před námi, i naše duše, které tu již prošly nespočet životů, sem přinesly ohromné množství moudrosti. Vše je tu ukryté, vše je v Zemi uložené, nikam se to nevytratilo. Samotná Země je moudrou a láskyplnou bytostí.

Pojďme tuto moudrost prostřednictvím sebe, svých těl, svého života nasávat, prožívat, přijímat a dávat. Moudrost Nebe, moudrost Země… to vše je v nás. Jediné, co je pro to třeba udělat je otevřít své tělo a dovolit, ať naše zářivá a nádherná duše, náš Duch vstoupí do všech jeho buněk, do všech jeho zákoutí – ví, jak se tu na Zemi projevit a jak svou skutečnou přítomností obdarovat celý svět.

Čím víc naše těla otevřeme, čím víc povolíme, tím víc se v něm může usídlit náš Duch. Duch, který je jednotou, který je součástí každého jednoho z nás a všeho kolem. Právě skrze toto individuální tělo je jeho projevení tu na Zemi jedinečné a neopakovatelné. Takto vnímám jednotu žitou na Zemi. Jednota, která je naší podstatou, žitá skrze každé jedno tělo svým jedinečným způsobem… Jen jí nechat ve svém těle opravdově ŽÍT…

Stále hledáte úkol své duše, své poslání? Tady je: BÝT SKUTEČNĚ V TĚLE…BÝT V NĚM PŘÍTOMNÍ… POVOLIT A UMOŽNIT SVÉ PODSTATĚ PROJEVIT SE PRÁVĚ SKRZE TOTO TĚLO, KTERÉ JE NA ZEMI JEDNO JEDINÉ… Je to ten nejpřirozenější proces…

Komentář a odpovědi:

Opravdu zajímavá a překvapující zkušenost s užíváním esence. Tak jak ošetřujícího lékaře, tak i mne překvapil výsledek celkem rychlé harmonizace těla a tedy i energeticko informačního pole aury otce, v jehož důsledku i přes závažnost nemoci netrpěl žádnými bolestmi. Odešel v klidu a bez utrpení. A to mne dojalo.

Rakovina má svůj limit, kdy je možné ji zastavit. Přesto Ormeos mělo překvapující výsledky i u tak závažného stádia onemocnění. Nebyl už čas vše světelnou energií v buňkách napravit. V jedné kapce esence jsou miliony atomů. K takovému ozdravování, čili harmonizaci buněk je potřeba postupně dodat do těla miliardy atomů, aby mohlo být harmonizováno velké množství buněk a tím byla restartována imunita. Je potřeba začít s užíváním dříve. Výsledky by byly jiné i když nejsou zatím zkušenosti jaké. Proto je důležité začít s užíváním včas a nejlépe, jakýmkoliv onemocněním předcházet.

* * * * *

6. 2. 2017 - Dobrý den Stanislave,

s produktem jsem zatím spokojený, a vzhledem k tomu, že už mi kapičky pomalu dochází, rád bych si u Vás objednal další.

Chci se zeptat, jaký produkt z Vámi nabízených  nejvíce doporučujete, nebo mám zůstat u stávajícího?

Mám pár dotazů ohledně účinků byl bych rád pokud byste poradil, nikde na internetu jsem nic kloudného nenašel, občas na mě působí  tak, že jsem zklidněný, vyrovnaný  což je super, ale občas mám jakoby zcela opačné změny nálad (opravdu jen velice krátkodobé, ale dosti intenzivní)  je to možné že to takto působí?

Dále mám trochu problém s  pícháním na hrudi (vždy pouze krátkodobé), dříve jsem to nikdy neměl, tak přisuzuji také tomuto. V současnosti beru 1x denně 1 prášek na krevní tlak, četl jsem že by se nemělo kombinovat s chemií, žádnou chemii neberu, nicméně prášek na tlak nemohu přeci jen tak vysadit.

Zabralo mi to výborně na můj ekzém na pravé dlani a to v prvním týdnu užívání a to opravdu intenzivně, až jsem byl z účinku euforický, nicméně od minulého týdne se vše vrátilo a to snad ještě více než kdy předtím (dělám něco špatně?).

Po požití Ormus se poměrně dost potím.

Přiznám se, že jsem dávkování trochu překročil (2x denně 4 kapky), od soboty jsem přešel na standard 2x denně 2 kapky.

Se spaním problémy nemám, ale trápí mě noční můry (a to téměř každou noc), před Ormem jsem toto neměl, nebo alespoň ne tak často a živé.

Závěrem bych tedy zrekapituloval,  že mohu zcela potvrdit, že přípravek opravdu funguje (to jste určitě nevěděl :)  ),nicméně ještě nemám zcela jasno jak docílit dlouhodobého účinku, aby se nevracelo to špatné zpět (možná beru příliš krátce), každopádně přípravek opravdu má na mé tělo i ducha prokazatelné účinky a proto bych rád pokračoval v terapii a zkoumal jak se bude vyvíjet dále.

Přeji hezký den, Ladislav

Dobrý den Ladislave

Děkuji za sdělení Vašich poznatků. Jaký produkt doporučit? Ne, to není jednoduchá odpověď. Každý je specifický v účinnosti podle obohacení dalších přírodních léčivých surovin, kde se zesilují účinky podle potřeby, jakého efektu chceme docílit. Ovšem Ormeos-1 je základní produkt obsahující m-gold, tedy zlato v monatomární podobě vyzařující energii světelných vln. Další řada Ormeos se použije podle specifických nemocí. Pokud je člověk relativně zdráv, základ je Ormeos-1.

Nevím jakými poruchami a tedy nemocemi jste trpěl, nebo trpíte. Od toho se odvíjí i doporučení. Nemám tyto informace. Ale zřejmě jste chtěl něco s tělem řešit, protože jak jsem pochopil, užíval jste 2x4 kapky denně. Je to silná dávka a užívá se u vážných nemocí. Zvolil jste si sám a zřejmě to mělo důvod. Ovšem možná to je i důvod některých doprovodných příznaků.

Uklidněnost, vyrovnanost, harmonie, to jsou základní projevy působení u každého. Rovněž živé sny. Někdy mohou být deprimující. Měly bychom vždy přemýšlet a zamyslet se nad obsahem, co nám chtějí sdělit, něco mám napovědět. Vždy dochází k očišťování a to nejen těla, ale i duše a projevují se někdy v psychických návalech. Vše je proces očišťování! Působí to i na tzv. Karmu.

Musíme si uvědomit, že produkty Ormeos obsahují a vyzařují energii a působí v těle, tedy ve hmotě a následně působí v energeticko informačním poli naší individuality až do těch nejjemnějších energií. To má i zpětnou vazbu z jemných energetických polí na hrubou hmotu, tedy tělo. Dochází k případnému odblokování čaker, jako energetických center a jejich harmonizaci. Ve hmotě, tedy těle, záření m-atomů působí ve všech směrech na atomární úrovni, tedy i následně buněčné. To všechno způsobuje očišťování a to může mít i nepříjemné prožitky a pocity. Není to nic neobvyklého.

Vyšší dávce přičítám i Vaše návalové pocení a horkost. To je projev větší energie. Znám to z vlastní zkušenosti. Pícháni na hrudi? Nevím, asi neodpovím. Neznám místo píchání. Může to být i blokovaná srdeční čakra, ale cokoliv jiného. Ovšem m-atomy upravují i tlak, harmonizují ho. Takže po určité době není nutné užívat léky. Možné píchání na hrudi je příznakem tříštění se energií. Něčeho je moc. Nevím. Tlak si můžete pravidelně měřit sám. A tak zjistit, v jakém je stavu při užívání. Chtělo by to zkusit snížit dávku léku a porovnat výsledky zaznamenávat. Může se stát, že je časem nebudete vůbec potřebovat.

Není chemie jak chemie. Některá není dobrá a proto ji nedoporučuji. Ovšem ne všechny léky (chemie) by mohli škodit m-atomům nebo tělu. Naopak, některé účinky m-atomy v lécích zesilují. Vše je tedy individuelní. Já nezavrhuji naprosto farmacii.

Ormeos gold odstraňuje všechny záněty. Na ekzém, a je jich mnoho druhů, by bylo lepší použít některý jiný produkt z naší řady, především Ormeos 3 a 5 a v brzké době bude rozšířen o Ormeos 4 – bílé mumio. Je nutné prostudovat obsah těchto produktů, jejich působnost a pak zvolit ten, který je nejvíce na daný ekzém optimální. Účinkovat budou zcela jistě.

Na energii m-atomů si musí tělo postupně zvykat. Postupně se i tělo očišťuje od negativních energií. Vše je složitý proces, který by vydal na celou knihu. Nicméně z těchto důvodů doporučuji si po každé kůře, která by měla trvat 50 dní, dát si měsíc či dva pauzu. Tělo, tedy hmota se musí srovnat. A to je jistý proces. A pak zase 50 dní. To je pro vnitřní užívání. Pro zevní užívání není použití nijak omezeno. Spíše až do odstranění problému.

S pozdravem Stanislav

  1. února 2018

Moje hodnocení výrobků je také velmi kladné, vše co jsem si přečetl na těchto stránkách se potvrdilo jako pravdivé, chtěl bych jen také apelovat na nepřekračování předepsaných dávek, tělo to pak nestačí vstřebat, děkuji a hodně štěstí.

ivos h. 

28. 8. 2018

Mrzí mne, že zákazníci nejsou ochotni se písemně svěřit se svými poznatky o účinnosti m-atomických produktů, které nabízíme. Svěří se někteří telefonicky o báječných účincích, jak jim to v mnohém pomohlo, ale nic víc. Je to škoda a je mě to líto. A tak pro vaši informaci zde popíšu opět vlastní zkušenost.

Dvanáctého ledna jsem jel na kole a vjelo mě do cesty na cyklostezce auto, které odbočovalo na parkoviště. Byly to vteřiny! Po nárazu jsem i s kolen přelítl auto pět metrů. Následek byl ten, že jsem měl zlomené čtyři žebra a nadvakrát kliční kost. Kdo to prožil, ví co to je a jaké bolesti zažívá. Pět dní mě drželi na pozorování v nemocnici a kromě vyšetření a prášků na bolest se mnou nic nedělali a tak nakonec mě poslali do domácího „léčení“. Prášky na bolest jsem bral týden. Nejdříve zácpa stolice a při změně farmak zase průjem. A tak jsem začal sám podle svého.

Prásky na bolest jsem zahodil. Moc mě nepomáhali. Nemohl jsem pořádně dýchat, nebyl jsem schopen se sám o sebe jakkoliv postarat, nemohl jsem sedět ani ležet. O hygieně ani nechci psát. Začal jsem užívat Ormeos 3 - monatomic gold – mumio. Mumio má schopnost podpořit srůst kostí. Dával jsem si mokré obklady pokapané Ormeos 1 jak na žebra, tak na kliční kost. Do deseti minut se bolest vytratila a tak došlo k úlevě. Obklady jsem si dával dvakrát denně a Ormeos 3 třikrát denně. Každý týden jsem chodil na traumatologii na kontrolu a pokaždé byl proveden snímek hrudníku, aby bylo možné posoudit lékaři průběh hojení.

Každým dnem mě bylo lépe a třetí týden jsem byl schopen si navléci ponožky a částečně se obléci. Co bylo ale naprosto překvapující, třetí kontrola a rentgenový snímek potvrdil, že všechny kosti jsou už srostlé. Za tři týdny! Nechápal jsem, protože mě tvrdili, že hojení bude trvat minimálně šest týdnů. Po měsíci začala rehabilitace. Kosti byly srostlé, ale bolesti při pohybu a ochablost svalů, zůstávala a tak bylo nutné svaly rozhýbat. Celkem vše postupovalo hladce a bez problémů, až překvapivě. Traumatologové i na rehabilitaci byli spokojeni.

Když jsem končil s rehabilitací a už mě bylo celkem dobře, čtrnáctého března jsem si zašel pro opravené kolo po bouračce asi 200m od mého bydliště. Myslel jsem si, že ujedu ten kousek na kole a aspoň vyzkouším, jak funguje. To nebyl dobrý nápad. Když jsem chtěl odbočit, chtěl jsem přibrzdit, zabrzdil jsem moc prudce a přelítl jsem řidítka rovnou na hlavu. Prsty na levé ruce jsem měl převrácené dozadu a ještě když jsem seděl na silnici, hned jsem je napravil do správné polohy dokud jsem nic necítil. Odvezla mě sanitka, na levé ruce dva zlomené prsty. Na obličeji na lícní kosti obraženinu vydutou jak tenisák. Na horním rtu zevnitř o zuby rozsekanou sliznici a tak to chirurgové sešili sedmi stehy. Jinak jsem celkem dopadl dobře.

Když jsem vyděl svůj obličej v zrcadle, v duchu si říkám, že takto nemohu přece jít mezi lidi a tak namočil tampón, nakapal Ormeos 1 a dával si na místo obklad několikrát denně. Kupodivu za tři dny otok zmizel. Žádné zamodrání či duhové barvy, prostě se ztratil. Tři dny! Hojení rtu se taky hojilo rychle, protože jsem si jednou denně nakápl pod ret. Levá ruka se hojila dost pomalu, protože vazy v prstech dostaly nárazem trauma a mozek je odpojil. A tak bylo nutné mozek naučit komunikovat cvičením s rukou znovu.

Léčení pomocí Ormeos se plně osvědčilo a opět jsem dostal důkaz, že velice dobře funguje.

Nad mými úrazy jsem se zamyslel a přemýšlel, proč vlastně k nim došlo. Zvláštní bylo, že v momentě těsně před úrazy došlo u mne k jakémusi zatemnění vědomí. Já tento moment dobře znám a říkám tomu stavu vytvoření morfického pole. Děláte pak něco, co byste normálně nedělali, jako by vás někdo vypnul, ovlivnil a dostal do tohoto stavu. Pátral jsem proč. Někteří lidé mě pomohli potvrdit, co jsem tušil. Nehody a úrazy nebyly náhoda. V prvním případě jsem si měl zlomit vaz. Nevyšlo to! U druhého jsem si měl pohmoždit ruce tak, abych byl nemohoucí a nemohl nic dělat. A pád na hlavu měl způsobit poškození mozku tak, abych už nemohl myslet a byl vyřazen z běžné činnosti. Výsledkem by bylo, že by skončila výroba a výzkum m-prvků a produktů Ormeos. Dobře vím, čím se zabývám a co se snažím pro lidstvo dělat, ať už tomu věříte nebo ne. To co se mě stalo, byl astrální útok a dnes vím, kdo za tím byl a že jsem sledován. Nemusíte tomu věřit a nikoho o to nežádám. Faktem je, že někomu vadí co dělám. Jsou ovšem i jiné síly, které to nedopustí. A moc si toho vážím a děkuji.

1. 8. 2018

Tak milí zlatí, toto naozaj funguje, ja to beriem od začiatku roka, ale výsledky sú úžasné, zlepšil sa mi zdravotný stav, zmizli závrate, upravuje sa mi váha, zlepšuje sa mi pamäť, aj po duchovnej stránke je to úžasné pre mňa aj pre moje okolie a čo je úžasné,chodím bez palice a viem aj pobehnúť, no a cítim sa mladšie, odvádza bolesť, urýchľuje hojenie rán. Hľadala som to 30 rokov, ale zohnala som to až teraz. Ja mám 72 rokov, ale som ochotná platiť za to cenu, každý mesiac si to objednávam, viem čo som hľadala.

Zdenka I. Bratislava

(p.s. Zdenka odebírá Ormeos 1 – monatomic gold)

 
 
 
Posílejte vaše zkušenosti, pomůžete po zveřejnění druhým pochopit